Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 345

Eckhardt Tibor: Javaslat a földbirtokmegoszlás rendezésére. Bp., 1939, Független Kisgazdapárt (Athenaeum-ny.), 43+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón apró foltokkal.
19478.

Rufpreis:
1 400 HUF

19479.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bibliographia Hungariae I. Historica. Berlin, 1923. Walter de Gruyter & Co. 318p. Korabeli aranyozott bordázott félbőr kötésben, gerincen kopással
19480.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mésopotamie hier Iraq aujourd'hui. Lausanne, 1977, Sartec. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
19481.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyarrá lett keleti népek. Szerk.: Szombathy Viktor és László Gyula. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + A magyarság őstörténete. Szerk.: Ligeti Lajos. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.
19482.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bokor Péter - Hanák Gábor: Egy év Habsburg Ottóval. Beszélgetések. / Romsics Ingác: Szemben az árral. Esszé. Bp., 1999, Paginarium. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19483.

Rufpreis:
2 400 HUF

Duray Miklós: Hazától nemzetig. Somorja, 2004. Méry Ratio. 715 p.Kiadói kartonált papírkötésben, DEDIKIÁLT!
19484.

Rufpreis:
2 000 HUF

Clericus, Ludwig.:Vierteljahrsschrift für Heraldik, Sphragistik und Genealogie. Herausgegeben vom Verein " Herold " zu Berlin. II. Jahrgang. Berlin 1874. Mitscher & Röstell. 365p. számos szövegközti címer ábrázolással, kihajtható táblákkal. Korabeli, aranyozott félpergamen kötésben. Családtörténet, heraldika, pecséttan.
19485.

Rufpreis:
2 000 HUF

Frühe Burgen und Städte - Beiträge zur Burgen- und Stadtkernforschung Beiträge zur Burgen- und Stadtkernforschung. Berlin, 1954. Akademie. 223p. + XXVI. p. Kiadói papírkötésben gerincen kis sérüléssel .
19486.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lippert, Julius:Allgemeine Geschichte des Priesterthums. 1-2. Berlin. 1883 ; 1884., Hofmann, Korabeli, aranyozott félvászon kötésben, a 2, kötet kötése sérült, első tábla elvált
19487.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sir John Lubbock: A történelem előtti idők, megvilágítva a régi maradványok s az újabbkori vadnépek életmódja és szokásai által II. kötet. Fordította: Öreg János. A fordítást átvizsgálta és bevezetést írt hozzá: Pulszky Ferenc. Bp., 1876. Királyi Magyar Természettudományi Társulat. LVIII+324 p.+ 1 t.(litográfia, színes.) Szövegközti fametszetekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, jó állapotban
19488.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szabó Miklós: A keleti Kelták. A késő vaskor a Kárpát-medencében. Bibliotheca Archeologica. Bp., 2005, L'Harmattan. Kiadói papírkötés, 211p + 1 kih tábla, gazdag képanyaggal.
19489.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF