Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 345

Andor Mihály: Szegény Micsinay, Egy besúgó élete. Pécs, 2011, Jelenkor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
19574.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horák Magda: A magyar értelmiség veszteségei az 1940-es években. [Bp., 1995.], Szerzői. Kiadói papírkötés.
19575.

Rufpreis:
1 200 HUF

Régészeti kutatások Magyarországon 2003. Szerk.: Kisfaludi Júlia. Archaeological Investigations in Hungary 2003. Bp., 2004., Kulturális Örökségvédelmi Hivatal - Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
19576.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sebestyén Endre: Kossuth. A Magyar apostle of world democracy. Pittsburgh, 1950. Expert Printing Comp. 218+(1)p. Szövegközti képekkel. Kiadói vászonkötésben, kissé szakadt rajzos, kiadói papírborítóban. DEDIKÁLT!
19577.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19578.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gaal Mózes: Napoleon. A hadvezér, az uralkodó és az ember. Bp., 1911., Athenaeum. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel.
19579.

Rufpreis:
1 600 HUF

19580.

Rufpreis:
1 400 HUF

19581.

Rufpreis:
2 800 HUF

19582.

Rufpreis:
3 000 HUF

Seebergi Sasyvári Zoltán: Egy konszolidálási kísérlet a 18. században. A Seeberg-bizottság tevékenysége. Bp., 2006, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
19583.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sárkány József: Gróf Széchenyi István élete és eszméi. Gróf Széchenyi István születésének 150-ik évfordulójára. (A Széchenyi Munkaközösség kiadása 3. szám). Cegléd, 1941, Garab József-ny., 79+(1) p. + 6 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19584.

Rufpreis:
3 000 HUF

1990 A nemzeti megújhodás programja (az MDF kormány programja) + Parlamenti Almanach 1990
19585.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF