Régészeti kutatások Magyarországon 2003. Szerk.: Kisfaludi Júlia. Archaeological Investigations in Hungary 2003. Bp., 2004., Kulturális Örökségvédelmi Hivatal - Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
Sebestyén Endre: Kossuth. A Magyar apostle of world democracy. Pittsburgh, 1950. Expert Printing Comp. 218+(1)p. Szövegközti képekkel. Kiadói vászonkötésben, kissé szakadt rajzos, kiadói papírborítóban. DEDIKÁLT!
Szilágyi Sándor: Erdélyország története tekintettel mivelődésére. I. köt. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv kiadása és nyomása, 1 (hártyapapírral védett díszcímlap, Báthori István, kőnyomat) t.+XV+462+4 p.; Első kiadás. Korabeli enyhén kopott félvászon-kötés, márványozott lapszélekkel
Gaal Mózes: Napoleon. A hadvezér, az uralkodó és az ember. Bp., 1911., Athenaeum. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel.
Felsőoktatási intézményeink kapcsolatai a 20. században. A 2020. november 12-én tartott konferencia előadásai. Szerk.: Lengvári István. Egyetem és társadalom 3. Pécs, 2021, PTE Egyetemi Levéltár. Kiadói papírkötés.
Sárkány József: Gróf Széchenyi István élete és eszméi. Gróf Széchenyi István születésének 150-ik évfordulójára. (A Széchenyi Munkaközösség kiadása 3. szám). Cegléd, 1941, Garab József-ny., 79+(1) p. + 6 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.