Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 345

Takáts Sándor: Szegény magyarok. (Bp., 1927), Genius, 499+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
19598.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gróf Corti Egon Cäsar: Erzsébet. A királyné hátrahagyott iratai, leányának naplója és egyéb eddig ismeretlen naplók és feljegyzések alapján. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Az 1935-ös Révai-kiadás hasonmása.
19599.

Rufpreis:
1 600 HUF

A forradalom és szabadságharc levelestára I. Összeáll., jegyzetekkel és bevezetéssel ellátta: V. Waldapfel Eszter. Bp., 1950, KÖZDOK. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült gerinccel.
19600.

Rufpreis:
1 800 HUF

19601.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemzeti kereskedelmünk és iparunk. (A keresztény kereskedelem és ipar adattára). Szerk.: Mester Kálmán. Az előszót és a bevezetőket írták: Endre László, Kováts Aladár, Vajna Viktor, Nagy Imre. Bp., é.n., Szent Imre Herceg Kiadóvállalat. 749 p. Utolsó oldalain korabeli hirdetésekkel, a tartalom között helyenként fotókkal és ábrákkal illusztrált. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, sérült, viseltes borítóval, szakadt lapszélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
19602.

Rufpreis:
1 400 HUF

Uralkodók és dinasztiák. Budapest, 2001, Magyar Világ Kiadó. Kiadói műbőr kötés. A könyv az Encyclopaedia Britannica alapján készült, hasznos munka.
19604.

Rufpreis:
1 800 HUF

Theodor von Sosnosky: Die Politik im habsburger Reiche  Berlin, 1913. 405 p + 8 sztl lev + 1 kih térkép Kiadói papírborítóval, gerinc sérült. / In paper cover
19605.

Rufpreis:
1 800 HUF

Maurice Paléologue: A cár országa a nagy háborúban II-III. kötet. Fordította: Fóti J. Lajos, Révay József. Bp., , Genius. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés
19606.

Rufpreis:
1 600 HUF

19607.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sorsdöntő csaták. I.-II köt. Marathontól a második világháborúig. Szerk.: Dr. Lukinich Imre és Markó Árpád. Vitéz Szombathelyi Ferenc vezérezredes, a M. Kir. Honvédvezérkar főnöke bevezető szavaival. [Bp., 1942], Franklin-Társulat, 523 p., p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinc, első köteten sérült hátsó borító
19608.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gergely Ernő: A magyarországi bányásztársadalom története 1867-ig. 325p. Bp.,1986, Műszaki. Kiadói papírkötés
19609.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth Jenő: Diplomáciai történelem. 1-2. köt. Bp., 1921. Szent István-T. (1.) 230 p. 1 sztl.lev. (2.) 249 p. 1 sztl.lev. Kiadói papírborítóval, fűzésnél szétvált, rossz állapotban
19610.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF