Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 345

19586.

Rufpreis:
1 600 HUF

19587.

Rufpreis:
1 600 HUF

19588.

Rufpreis:
800 HUF

19589.

Rufpreis:
1 600 HUF

19590.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dús Ágnes (szerk.).: Magyarország miniszterelnökei 1848- 1990 Bp, 1993,Cégér. Papírborítóval, jó állapotban.
19591.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Budapest, 1989, ÁKV-Maecenas. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
19592.

Rufpreis:
1 400 HUF

Markó László: A magyar állam főméltóságai Szent Istvántól napjainkig. Budapest, 2000, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
19593.

Rufpreis:
2 000 HUF

Emlékkönyv a Hóman-Szekfű-Kerényi szerkesztésében kiadott Egyetemes történet megjelenése alkalmából. Bp., é.n. [1937?], Magyar Szemle Társaság, 31+(1) p.+ 1 (duplaoldalas térkép) t. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé foltos, a könyvtesttől részben elvált borítóval, ceruzás bejegyzésekkel, az utolsó lap sérült.
19594.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., [1998], Kossuth. Reprint kiadás, kísérőtanulmánnyal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, zsugorfóliában. Az 1898. évi Révai-kiadás hasonmása.
19595.

Rufpreis:
5 000 HUF

Leninről. Moszkva, 1945, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben
19596.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

3 db könyv: Bethlen István titkos iratai. Az iratokat sajtó alá rendezte, a bevezetőt és a magyarázatokat írta: Szinai Miklós és Szűcs László. Bp., 1972, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + Bethlen István emlékirata 1944. + Bethlen Béla: Észak-Erdély kormánybiztosa voltam. Sajtó alá rendezte: Romsics Ignác. Bp., 1988-1989, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
19597.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF