Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 345

Magyarország bibliográphiája VI. kötet. 1712-1860. Bp., 1972, OSZK. Kiadói papírkötésben
19611.

Rufpreis:
1 800 HUF

Stefan Holcík: Pozsonyi koronázási ünnepségek 1563-1830. Ford.: Nagy Judit. Bp., 1986, Európa. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19612.

Rufpreis:
1 600 HUF

Einst und Jetzt. Jahrbuch des Vereins für corpsstudentische Geschichtsforschung e. V. Band 67. Würzburg, 2022, Verein für corpsstudentische Geschichtsforschung e. V. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19613.

Rufpreis:
1 400 HUF

Láng Lajos: A vámpolitika az utolsó száz évben. A vámpolitika az utolsó száz évben. Bp. 1904. Politzer. XI, 538 l. 111 l. 1 kih. térk. Magyar közgazdasági könyvtár II Igényes modern félműbőr kötésben. Első két lap restaurált.
19614.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Arc képek az Osztrák-Magyar Monarchiából. Szerk.: Gerő András. Bp., 2021., Közép- és Kelet-Európai Történelem és Társadalom Kutatásért Közalapítvány - Habsburg Történeti Intézet. Kiadói kartonált papírkötés.
19615.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Siklóssy László: Műkincseink vándorútja Bécsbe. Bp., 1919, Táltos (Korvin Testvérek-ny.), 236+(4) p.+ 8 (kétoldalas) t. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19616.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horánszky Lajos: Bacsányi János és kora. Eredeti levelezések és egykorú források nyomán írta: - - . Bp., 1907, 535+(1) p.+ 25 (hártyapapírral védett képek) t. Egyetlen kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19617.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon. 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Szabó Károly: Kun László. Bp., 1988, ÁKV-Maecenas. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19618.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bethlen István: Válogatott politikai írások és beszédek. Szerk. és az utószót írta: Romsics Ignác. Millenniumi Magyar Történelem - Politikai gondolkodók. Bp., 2000, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19619.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF