Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 345

Harmati Miklós: Visszaemlékezések, elbeszélések 1956. H.n., 2016, magánkiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19514.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kahn, Albert: Összeesküvés az amerikai nép ellen. Ford.: Makai György. Bp., 1950, Szikra, 391+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
19515.

Rufpreis:
1 400 HUF

Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp.,[1942], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 309+3 p. +16 t. Első kiadás. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva. Kiadói kopott félvászon kötés, kiadói szakadt, foltos illusztrált papír védőborítóban.
19516.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arany László: A magyar politikai költészetről.  /Olcsó Könyvtár/, Bp., 1902. Franklin-T. 76 l. Fuzve, kiadói, papírborítóban,
19517.

Rufpreis:
1 800 HUF

Moldován Gergely: Ságuna András /Olcsó Könyvtár/, Bp., 1916. Franklin-T. 156 l. Fuzve, kiadói, kissé sérült papírborítóban, Ságuna az 1848/49-iki mozgalmak érdekes alakja, a románságot a bécsi zsoldba szegődtette.
19518.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kőrösi Imre: A lóvá tett ország. (DEDIKÁLT). Bp., 2001, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Kőrösi Imre (1946-2018) politikus, országgyűlési képviselő által DEDIKÁLT példány.
19519.

Rufpreis:
1 600 HUF

Galántai József: Trianon és a kisebbségvédelem. A kisebbségvédelem nemzetközi jogrendjének kialakítása 1919-1920. Bp., 1989, Maecenas. Kiadói papírkötés. + Dr. Palotás Zoltán: A trianoni határok. Bp., 1990, Interedition. Kiadói papírkötés.
19520.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dézsi Lajos: Hazai elbeszélő források a történeti tárgyú szépirodalom. 162p. h.n. é.n. Félvászon kötésben.
19521.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gyulai Ágost: Háborús antológia. Bp., é. n., Élet Rt. Kiadói vászonkötésben, kissé foltos lapélekkel
19522.

Rufpreis:
1 800 HUF

Székely vértanúk 1854. Vál., bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel ellátta: Károlyi Dénes. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, enyhén foltos borítóval.
19523.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdélyi László: Praktikus magyar történelem. Szeged, 1931, Szerzői. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, ceruzás jegyzetekkel.
19524.

Rufpreis:
1 600 HUF

II. Rákóczi Ferenc ajánló bibliográfia 1976-84. Salgótarján 1985. 23p. Papírborítóval.
19525.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF