Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 345
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3034284
19514
462
Books: History
Harmati Miklós: Visszaemlékezések, elbeszélések 1956. H.n., 2016, magánkiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
3082917
19515
462
Books: History
Kahn, Albert: Összeesküvés az amerikai nép ellen. Ford.: Makai György. Bp., 1950, Szikra, 391+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. 3110859
19516
462
Books: History
Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp.,[1942], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 309+3 p. +16 t. Első kiadás. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva. Kiadói kopott félvászon kötés, kiadói szakadt, foltos illusztrált papír védőborítóban. 3101446
19517
462
Books: History
Arany László: A magyar politikai költészetről. /Olcsó Könyvtár/, Bp., 1902. Franklin-T. 76 l. Fuzve, kiadói, papírborítóban,
3101445
19518
462
Books: History
Moldován Gergely: Ságuna András /Olcsó Könyvtár/, Bp., 1916. Franklin-T. 156 l. Fuzve, kiadói, kissé sérült papírborítóban, Ságuna az 1848/49-iki mozgalmak érdekes alakja, a románságot a bécsi zsoldba szegődtette.
3111805
19519
462
Books: History
Kőrösi Imre: A lóvá tett ország. (DEDIKÁLT). Bp., 2001, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Kőrösi Imre (1946-2018) politikus, országgyűlési képviselő által DEDIKÁLT példány.
3105619
19520
462
Books: History
Galántai József: Trianon és a kisebbségvédelem. A kisebbségvédelem nemzetközi jogrendjének kialakítása 1919-1920. Bp., 1989, Maecenas. Kiadói papírkötés. + Dr. Palotás Zoltán: A trianoni határok. Bp., 1990, Interedition. Kiadói papírkötés.
3101449
19521
462
Books: History
Dézsi Lajos: Hazai elbeszélő források a történeti tárgyú szépirodalom. 162p. h.n. é.n. Félvászon kötésben.
3104654
19522
462
Books: History
Gyulai Ágost: Háborús antológia. Bp., é. n., Élet Rt. Kiadói vászonkötésben, kissé foltos lapélekkel
3101381
19523
462
Books: History
Székely vértanúk 1854. Vál., bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel ellátta: Károlyi Dénes. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, enyhén foltos borítóval. 3112049
19524
462
Books: History
Erdélyi László: Praktikus magyar történelem. Szeged, 1931, Szerzői. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, ceruzás jegyzetekkel. 3101441
19525
462
Books: History
II. Rákóczi Ferenc ajánló bibliográfia 1976-84. Salgótarján 1985. 23p. Papírborítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF