Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 345

Vértes István: Száz éves harc a választójogért. Lázár Miklós bevezetésével. Bp., é.n. (cca 1930), A Reggel (Általános-ny.), 144 p. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve.
19502.

Rufpreis:
1 400 HUF

19503.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sugár András: Dubcek megszólal. Tankokkal a tavasz ellen. Lajosmizse, 1989, Pallas, 95 p. Szerzői kiadás. A szenzációs maratoni tévé-interjú teljes, csonkítatlan szövege Sugár András helyszíni riportjával, a nemzetközi polémia krónikájával. Sugár András helyszíni riportjával, a nemzetközi polémia krónikájával. Kiadói papírkötés.   Alexander Dubcek (1921-1992) szlovák kommunista politikus, rövid ideig Csehszlovákia vezetője (1968-1969), a prágai tavasz kulcsfigurája.
19504.

Rufpreis:
1 200 HUF

Veress Dániel: Wesselényi Miklós. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
19505.

Rufpreis:
1 200 HUF

A szabadságharc vértanúi. 1849. október 6. Bp., 1998, Hadimúzeum Alapítvány, 14 (színes) t. Kiss Tibor festményeinek reprodukcióival. Kiadói papírmappában, 21x14,5 cm.
19506.

Rufpreis:
1 600 HUF

A nemzeti megújhodás programja. A köztársaság első három éve. [Az Antall-kormány programja] Bp., 1990. K.n. Kiadói, enyhén sérült papírkötés.
19507.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ember Győző: Magyar parasztmozgalmak 1848-ban. Bp., 1949., Szikra. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel
19508.

Rufpreis:
1 600 HUF

Buchinger Manó: A magyarországi könyvkötőmunkások szervezkedésének története. A könyv címlapját és tábladíszét Bíró Mihály rajzolta. Bp.,[1928],Bíró Dezső,(Világosság Rt.-ny.), 278 p.+ 2 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülésnyommal.
19509.

Rufpreis:
1 600 HUF

Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalajairól. Bp., 1900, Franklin-Társulat, XV+348+4 p. Kiadói selyem kötéls sérült, hiányos gerinccel. egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel.
19510.

Rufpreis:
1 600 HUF

19511.

Rufpreis:
1 000 HUF

19512.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csorba József - Fricz Tamás - Szentpály-Juhász Miklós: Társutasok az őszödi úton. Kormányzás és kommunikáció Magyarországon 2002-2006. Bp., 2008, Kairosz. Kiadói papírkötés.
19513.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF