Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 345

Ralph H. Major: A végzet katonái. Ford.: Nagypál István. Bp., én., Hungária. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés.
19490.

Rufpreis:
2 800 HUF

Révay József: Gömbös Gyula élete és politikája. Herczeg Ferenc előszavával. Bp., 1934., Franklin, XVI+440 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső kötéstáblán a jákfai Gömbös-család dombornyomásos címerével, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19491.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fénnyel írott történelem. Magyarország fotókrónikája 1845-2000. Szerk.: Jalsovszky Katalin és Stemlerné Balog Ilona. A bevezetést írta Stemlerné Balog Ilona. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Bp., 2001, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
19492.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zolnay László 2 kötete: Kincses Magyarország. Középkori művelődésünk történetéből. Bp., 1978, Magvető. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. + Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítón apró szakadással, jó állapotban.
19493.

Rufpreis:
2 400 HUF

A hírszerzés és kémkedés története III. kötet. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n., Franklin. Javított, pótolt gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, kissé foltos lapokkal.
19494.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hermann Róbert: Az 1848-1849. évi forradalom és szabadságharc története. Szerk.: - -. Bp.,1996, Videopont. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19495.

Rufpreis:
2 800 HUF

Székely oklevéltár. Új sorozat. I-II. köt. Udvarhelyi széki törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591; 1591-1597. Közzéteszi: Demény Lajos és Pataki József. Bukarest, 1983-1985, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a II. kötet utolsó lapjai a hátsó kötéstáblához ragadtak.
19496.

Rufpreis:
2 000 HUF

19497.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Mogorovich nemzetségbeli Petrichevich család regesztái. 1069-1526. Első rész. II/1. Írta --. Veszprém, 1941. Egyházmegyei Ny. 20 l. Sérült papírborítóval
19498.

Rufpreis:
1 600 HUF

Márkus László: Guyon Richárd. Magyar Történelmi Társulat 2. Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 3500 példányban.
19499.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vasvári Pál: ,,A márciusi ifjak egyike én valék". Válogatott írások, levelek, beszédek. Bp., 1988, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
19500.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Szalai Sándor: Ítél a magyar nép! A magyar háborús bűnperek tanulságai. Bp., 1946, felelős kiadó: Rácz Endre.. Papírborítóval
19501.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF