Révay József: Gömbös Gyula élete és politikája. Herczeg Ferenc előszavával. Bp., 1934., Franklin, XVI+440 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső kötéstáblán a jákfai Gömbös-család dombornyomásos címerével, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Fénnyel írott történelem. Magyarország fotókrónikája 1845-2000. Szerk.: Jalsovszky Katalin és Stemlerné Balog Ilona. A bevezetést írta Stemlerné Balog Ilona. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Bp., 2001, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
A hírszerzés és kémkedés története III. kötet. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n., Franklin. Javított, pótolt gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, kissé foltos lapokkal.
Hermann Róbert: Az 1848-1849. évi forradalom és szabadságharc története. Szerk.: - -. Bp.,1996, Videopont. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Székely oklevéltár. Új sorozat. I-II. köt. Udvarhelyi széki törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591; 1591-1597. Közzéteszi: Demény Lajos és Pataki József. Bukarest, 1983-1985, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a II. kötet utolsó lapjai a hátsó kötéstáblához ragadtak.
A Mogorovich nemzetségbeli Petrichevich család regesztái. 1069-1526. Első rész. II/1. Írta --. Veszprém, 1941. Egyházmegyei Ny. 20 l. Sérült papírborítóval