Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 345

19454.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kumorovitz L[ajos] Bernát: A magyar szfragisztika [pecséttan] multja.Gödöllő, 1941. Szerzői. 22p. Kiadói papírborítóval
19455.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kollányi Ferencz: Regesták A római és parmai levéltárakból Bp., 1905. Ny. Athenaeum. 68 l. Kiadói, egészvászon kötésben. Egészvászon kötésben, a borítón kopással
19456.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wenzel Gusztáv: Magyar diplomáciai emlékek az Anjou-korból. Szerk.: - -. Monumenta Hungariae Historica. Magyar történelmi emlékek IV. Diplomacziai emlékek. I. Bp., 1874, MTA, (Athenaeum-ny.),XXX+423 p. Nagyrészt latin, kisebb részben magyar nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval.
19457.

Rufpreis:
1 200 HUF

Balla Ignác: A Rothschildok. Karriérek II. köt. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala, 237+3 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19458.

Rufpreis:
1 200 HUF

Charles Higham: Trading with the Enemy: The Nazi-American Money Plot 1933-1949. New York, 1995, Barnes & Noble. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a borítón minimális kopottsággal.
19459.

Rufpreis:
2 400 HUF

Borsi-Kálmán Béla: Ifj. Niamessny Mihály és a temesvári Levente-per (1919-1920). Bp., 2010, Helikon. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
19460.

Rufpreis:
2 800 HUF

1921-1929 A Történeti Szemle 4 db szórványszáma. szerk: Áldásy Antal- 1969 A Történelmi szemle 4 db száma vegyes állapotban
19461.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kéziratos források az Országos Széchényi Könyvtárban 1789-1867. Országos Széchényi Könyvtár Kiadványai XXIV. Bp.,1950, OSZK, VIII+252 p. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott papírborítékban
19462.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19463.

Rufpreis:
2 400 HUF

19464.

Rufpreis:
2 800 HUF

Daxer György: A külföldi iskolalátogatás hatása a hazai protestáns nevelésügy fejlődésére kapcsolatban a hazai prot. gimnáziumok történetével. (1520-1790.) Békéscsaba, 1909, Békésmegyei Függetlenségi Könyvnyomda, 98 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
19465.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF