Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Nemzeti kereskedelmünk és iparunk. (A keresztény kereskedelem és ipar adattára). Szerk.: Mester Kálmán. Az előszót és a bevezetőket írták: Endre László, Kováts Aladár, Vajna Viktor, Nagy Imre. Bp., é.n., Szent Imre Herceg Kiadóvállalat. 749 p. Utolsó oldalain korabeli hirdetésekkel, a tartalom között helyenként fotókkal és ábrákkal illusztrált. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, sérült, viseltes borítóval, szakadt lapszélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras