2 400 HUF
Magyarrá lett keleti népek. Szerk.: Szombathy Viktor és László Gyula. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + A magyarság őstörténete. Szerk.: Ligeti Lajos. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.