Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

10417.

Rufpreis:
12 000 HUF

10418.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10419.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lukács Ágnes (1920-2016): Feszület a Dunaparton. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 49x23 cm
10420.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Lajos Ferenc (1912-1998): Igézet. Akvarell, papír. Jelzett 40x30 cm
10421.

Rufpreis:
10 000 HUF

Losonci Lilla (1930-): Balatonpart. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 20×30 cm
10422.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

László Gyula (1910-1998): Önarckép, 1975. VI.24. Rézkarc, papír, jelzett, 21×25 cm
10423.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Ligeti Miklós (1982-): Reggel, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, egyedi darab. 15x24,5 cm
10424.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ligeti Miklós (1982-): Hajótörött, 2001. Akvarell, tus, papír, jelzett, egyedi darab. 49x19,5 cm
10425.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Lunczer Anikó (1942-): Fa. Linómetszet, papír, jelzett, foltos, sérült, vetemedett. Paszpartuban, 30×41 cm
10426.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ligeti Miklós (1982-), 2 db mű: Antik fej. Szén, ceruza, papír, egyik jelzett, 52,5x37,5 és 26x28 cm.
10427.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Jándi Zsuzsanna (1947-): Csendélet, 1981. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéivel. 60x80 cm
10428.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF