Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Molnár Gabriella (1940-): Olvasó lány. Rézkarc, papír, jelzett, 15x10 cm
10429.

Rufpreis:
5 000 HUF

Morzsa-Morhardt Gyula (?-?), működött a XX. században: 2 db tanulmányrajz (női akt és férfi akt). Ceruza (női akt), szén (férfi akt), papír, kissé sérült, 50x35 és 48x31 cm
10430.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kazimir Szeverinovics Malevics (1878-1935): Szuprematista kompozició, 1914. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Kisebb törésnyomokkal, 85x60 cm
10431.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Molnár József (1922-2014): Udvar. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Artrend és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 40x50 cm
10432.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Morvay László (1947-2004): Kindertojás. Litográfia, papír. Jelzett, 37x30 cm
10433.

Rufpreis:
6 000 HUF

M. Kiss József (1935-1999): Ady Endre. Linómetszet, papír, jelzett, 14×10 cm,
10434.

Rufpreis:
2 400 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Karnevál. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), üvegezett keretben, 30×24 cm
10435.

Rufpreis:
5 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Melankólia. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, számozott (79/100), üvegezett fakeretben, lap alja kissé foltos, 25x15,5 cm
10436.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Mészáros Tibor (-): Cím nélkül (Amarillisz), 1989. Litográfia, papír, jelzett, számozott (69/100), 36×26 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
10437.

Rufpreis:
6 000 HUF

Merényi Rudolf (1893-1957): Női arckép. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, foltos, 22,5x16,5 cm
10438.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar József (1936-): Gesztusok. Vegyes technika, papír. Jelzett. Paszpartuban. 47,5x38,5 cm
10439.

Rufpreis:
5 000 HUF

Henri Matisse (1869-1954): Térdelő akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, 11,5×15,5 cm
10441.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF