Morzsa-Morhardt Gyula (?-?), működött a XX. században: 2 db tanulmányrajz (női akt és férfi akt). Ceruza (női akt), szén (férfi akt), papír, kissé sérült, 50x35 és 48x31 cm
Kazimir Szeverinovics Malevics (1878-1935): Szuprematista kompozició, 1914. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Kisebb törésnyomokkal, 85x60 cm
Molnár József (1922-2014): Udvar. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Artrend és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 40x50 cm
Molnár C. Pál (1894-1981): Melankólia. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, számozott (79/100), üvegezett fakeretben, lap alja kissé foltos, 25x15,5 cm
Mészáros Tibor (-): Cím nélkül (Amarillisz), 1989. Litográfia, papír, jelzett, számozott (69/100), 36×26 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.