Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Csergezán Pál (1924-1996): Vaddisznók. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az Erste Csergezán Pál Kunstmappe c. mappából, 40×33 cm
10183.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szergej Csirskij (Csirszkij), ukrán festő: Kezdet, 2004. Olaj, papír, kartonon. Jelezve jobbra lent. 46,5x63 cm.
10184.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csohány Kálmán (1925-1980): Virág és kövek. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (85/100). Üvegezett fakeretben. 29,5x19 cm
10185.

Rufpreis:
8 000 HUF

A Cheng Yan Heung (-): La Nuit Savage. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/30). Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 31,5x27,5 cm
10186.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

A Cheng Yan Heung (-): Couples, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/30). Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 39,5x30 cm
10187.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Csavlek András (1942- ): Budapest. Színes linómetszet, papír, jelzett, 26×55 cm
10188.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Csisztu Mihály (1933-2008): Muflon csapat. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 17/100, 24x36 cm.
10189.

Rufpreis:
6 000 HUF

Duray Tibor (1912-1988): Itáliai vár. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett keretben. 20x24 cm
10190.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dukai Zsófia (?-): Anarchia, peace, smile. Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán, 14x8 cm
10191.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Dümmerth L (?) 1949 jelzéssel: Olvasó férfi. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Díszes fa keretben, 50x40 cm
10192.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Dienes István (1905-1977): Kubikusok. Pasztell, papír, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 40x50 cm
10193.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

Diskay Lenke (1924-1980): Töredékek I, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett. Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. 53×36 cm
10194.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF