Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3049005
10183
456
Csergezán Pál (1924-1996): Vaddisznók. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az Erste Csergezán Pál Kunstmappe c. mappából, 40×33 cm 3048487
10184
456
Szergej Csirskij (Csirszkij), ukrán festő: Kezdet, 2004. Olaj, papír, kartonon. Jelezve jobbra lent. 46,5x63 cm.
3045070
10185
456
Csohány Kálmán (1925-1980): Virág és kövek. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (85/100). Üvegezett fakeretben. 29,5x19 cm 3044718
10186
456
14000
A Cheng Yan Heung (-): La Nuit Savage. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/30). Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 31,5x27,5 cm
3044734
10187
456
14000
A Cheng Yan Heung (-): Couples, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/30). Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 39,5x30 cm
2968437
10188
456
4200
Csavlek András (1942- ): Budapest. Színes linómetszet, papír, jelzett, 26×55 cm
3015598
10189
456
Csisztu Mihály (1933-2008): Muflon csapat. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 17/100, 24x36 cm.
2788403
10190
456
Duray Tibor (1912-1988): Itáliai vár. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett keretben. 20x24 cm 3034394
10191
456
9500
Dukai Zsófia (?-): Anarchia, peace, smile. Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán, 14x8 cm 2270164
10192
456
Dümmerth L (?) 1949 jelzéssel: Olvasó férfi. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Díszes fa keretben, 50x40 cm 3046673
10193
456
Dienes István (1905-1977): Kubikusok. Pasztell, papír, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 40x50 cm 3047691
10194
456
Diskay Lenke (1924-1980): Töredékek I, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett. Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. 53×36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF