Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Ismeretlen velencei ikonfestő (1580-90 körül): Krisztus siratása. Olaj, fa. Jelzés nélkül. Restaurált. Fényképes BÁV tanúsítvánnyal. 54,5×46 cm. Fakeretben. / Unknown Venetian icon painter (ca. 1580-1590): The moruning of Christ. Oil on wood, unsigned. Restored. 54,5×46 cm. Framed. With certificate issued by Hungarian auction house BÁV.
10000.

Rufpreis:
2 000 000 HUF
5 420,05
6 250,00

10001.

Rufpreis:
700 000 HUF
1 897,02
2 187,50

Erdélyi Béla (1891-1955): Hölgy virágok közt (Jakula Kálmánné, Neumayer Mária. Jakula Kálmán, Erédlyi Béla barátjának felesége). 1930-as évek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 45x60 cm / oil on canvas, signed, slightly damaged, framed., 1930-as évek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Jakula Kálmánnak barátsággal, Erdélyi Béla. Jelezve balra lent: 1933. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 45x60 cm / oil on canvas, signed, framed.
10002.

Rufpreis:
460 000 HUF
1 246,61
1 437,50
9

Carl Hoff (1838-1890): Lány portré. Olaj, falemez, jelezve jobbra fent. 30,5x23 cm. / Carl Hoff (1838-1890): Portrait of a girl. oil on wood, signed upper right, framed
10003.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
1 187,50

Náray Aurél (1883-1948): Dínom-dánom. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x70 cm / oil on canvas, signed, framed
10004.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Ifj. Richter Aladár (1898-1950): Bécsi kapu tér 7-8, 1945, az ostrom után. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, 29x41,5 cm. Üvegezett keretben
10005.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Ifj. Richter Aladár (1898-1950): Lánchíd romokban, Budapest, 1945, az ostrom után. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 29x41,5 cm. Üvegezett keretben
10006.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10007.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Tükrös kép (cím nélkül). Vegyes technika, kollázs, applikáció (tükördarabok és egyéb tárgyak), fa. Jelzés nélkül. Sérült, foltos. 165x79x5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10008.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Visszapillantó objekt (cím nélkül). Vegyes technika, kollázs, applikáció (tükördarabok és egyéb tárgyak), fa és vegyes technika, kollázs, applikáció, visszapillantó tükör. Jelzés nélkül. Sérült. 86x48x3 és 18,5x35,5x6 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10009.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Bálint Endre (1914-1986): Cím nélkül VI. Montázs, farost, hátoldalán jelzett és datált (Bálint 985 V. 12) valamint fia, Bálint István eredetiség igazolásával, üvegezett fakeretben, 30×60 cm
10010.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Tolvaly Ernő (1947-2008): Claude Monet háza, 1991. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Lapszéli kisebb szakadással. 94,5x65,5 cm
10011.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF