Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Klug K. György (1895-1969): A didergő király I-XIII. 13 db Akvarell illusztráció Móra Ferenc meséjéhez. Komplett sorozat, Akvarell papír, jelzett, verses dedikációval . Mindegyik külön Üvegezett keretben 23x30 cm. külső méret 34x51 cm
10024.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Román György (1903-1981): Ülő hölgy, 1930 körül. Tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Román György lányának, Román Katalin igazolásával (kasírozás által takarva). Paszpartuban, hajtásnyommal, javított szakadással, kissé foltosl. 46×30 cm
10025.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Marosán Gyula (1915-2003): Nőstény ördög III., 1949. Tus, papír. Jelezve jobbra lent: Marosán 949. Üveg mögött. 21x24,5 cm
10026.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10027.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Koppány Attila (1947-): A szamuráj halála. Akril, vegyes technika, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 50x40 cm.
10028.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Bohumil Samuel Kečíř (1904-1987): Kompozíció (cím nélkül). Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán a művész hagyatéki bélyegzővel. Fakeretben. 64×50 cm / Bohumil Samuel Kečíř (1904-1987): Composition (untitled). Oil on board, signed. With estate stamp on the reverse. Framed. 64x50 cm
10029.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Meszlényi Károly (1985-): Színes kép (cím nélkül). Vegyes technika, applikáció, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. Apró felületei sérüléssel. 100x70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10030.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10031.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Guzsik Ödön (1902-1954): Budapesti panoráma télen. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 48x64 cm / Ödön Guzsik (1902-1954): Panorama of Budapest in the wintertime. Oil on board, signed lower right, framed, 48x64 cm
10032.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10033.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Aczél Henrik Emil (1876-1946): Női akt vörös lepellel. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Üvegezett florentin fakeretben. 84×53 cm / oil on board, signed, in decorative frame. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10034.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Zórád Ernő (1911-2004): Vágtázó lovak. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferenc képkeretező régi címkéjével. 41x60 cm
10035.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF