Klug K. György (1895-1969): A didergő király I-XIII. 13 db Akvarell illusztráció Móra Ferenc meséjéhez. Komplett sorozat, Akvarell papír, jelzett, verses dedikációval . Mindegyik külön Üvegezett keretben 23x30 cm. külső méret 34x51 cm
Román György (1903-1981): Ülő hölgy, 1930 körül. Tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Román György lányának, Román Katalin igazolásával (kasírozás által takarva). Paszpartuban, hajtásnyommal, javított szakadással, kissé foltosl. 46×30 cm
Solymosi Miklós (1967-): Színek fehérben (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 120x80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Bohumil Samuel Kečíř (1904-1987): Kompozíció (cím nélkül). Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán a művész hagyatéki bélyegzővel. Fakeretben. 64×50 cm / Bohumil Samuel Kečíř (1904-1987): Composition (untitled). Oil on board, signed. With estate stamp on the reverse. Framed. 64x50 cm
Meszlényi Károly (1985-): Színes kép (cím nélkül). Vegyes technika, applikáció, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. Apró felületei sérüléssel. 100x70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
A. L. Terni (Georg Fischhof, 1859-1914): Napfényes olasz táj. Olaj, vászon, restaurált, dublírozott. Jelezve balra lent. A. L. Terni. 72x96 cm / A. L. Terni (Georg Fischhof, 1859-1914): Sunny Italian landscape. Oil on canvas, restored, signed lower left. A. L. Terni. 72x96 cm
Guzsik Ödön (1902-1954): Budapesti panoráma télen. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 48x64 cm / Ödön Guzsik (1902-1954): Panorama of Budapest in the wintertime. Oil on board, signed lower right, framed, 48x64 cm
Márk Lajos (1867-1940): Fiatal hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 70×50 cm
Aczél Henrik Emil (1876-1946): Női akt vörös lepellel. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Üvegezett florentin fakeretben. 84×53 cm / oil on board, signed, in decorative frame. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!