Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Szurcsik János (1931-): Őszi délután. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (Szurcsik 986), hátoldalán Képcsarnok Válallat címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 65x90 cm
10049.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
10

Sztelek Norbert (1884-1956): Nagysomkúti kőkereszt.  Pasztell, papír, jelezve balra lent, 29 x 29 cm. Keretben.
10050.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Szélén és felületén apró sérülésekel. 32x44 cm / Jenő Szepesi Kuszka (1885-1948): Tatra (Tatry). Oil on board, signed lower right. With minor damages on the edges and the surface. 32x44 cm.
10051.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): prágai részlet, 1964. Pasztell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35,5×29,5 cm / Jenő Szantrucek (Santrucek) (1903-1965): Prague. Pastell on paper. Signed. Framed. 35,5×29,5 cm
10052.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Pálnagy Zsigmond (1896-1959): Jézus. Olaj, vászon. Jelzett. Apró sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 47,5×38,5 cm
10053.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Pekáry István (1905-1981): Betlehemezők. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x9,5 cm
10054.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Zemplényi Magda (1899-1966): Mária a kisdeddel. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent, üvegezett fakeretben, 63,5×48 cm
10055.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10056.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10057.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Veress Zoltán (1868-1935): Szecessziós angyal. Tus, akvarell, papír, jelzett. 9x14 cm Levelezőlapon, postázva.
10058.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pörge Gergely (1858-1930): Vízparti táj, 1899. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 36×32 cm / oil on canvas, signed, framed.
10059.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Bartl József (1932-2013): Női akt (cím nélkül), 1970. Akvatinta, papír, jelzett, számozott (4/4). Mindössze 4 példányban készült, rendkívül ritka gyűjtői darab! 33×34,5 cm
10060.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF