Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3044710
10049
456
50000
Szurcsik János (1931-): Őszi délután. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (Szurcsik 986), hátoldalán Képcsarnok Válallat címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 65x90 cm 3047782
10050
456
55000
Sztelek Norbert (1884-1956): Nagysomkúti kőkereszt. Pasztell, papír, jelezve balra lent, 29 x 29 cm. Keretben.
3042213
10051
456
50000
Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Szélén és felületén apró sérülésekel. 32x44 cm / Jenő Szepesi Kuszka (1885-1948): Tatra (Tatry). Oil on board, signed lower right. With minor damages on the edges and the surface. 32x44 cm. 2991013
10052
456
28000
Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): prágai részlet, 1964. Pasztell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35,5×29,5 cm / Jenő Szantrucek (Santrucek) (1903-1965): Prague. Pastell on paper. Signed. Framed. 35,5×29,5 cm 3046907
10053
456
50000
Pálnagy Zsigmond (1896-1959): Jézus. Olaj, vászon. Jelzett. Apró sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 47,5×38,5 cm 3049315
10054
456
15000
Pekáry István (1905-1981): Betlehemezők. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x9,5 cm
3041873
10055
456
90000
Zemplényi Magda (1899-1966): Mária a kisdeddel. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent, üvegezett fakeretben, 63,5×48 cm
2707054
10056
456
24000
2710192
10057
456
30000
3023824
10058
456
Veress Zoltán (1868-1935): Szecessziós angyal. Tus, akvarell, papír, jelzett. 9x14 cm Levelezőlapon, postázva. 2991002
10059
456
42000
Pörge Gergely (1858-1930): Vízparti táj, 1899. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 36×32 cm / oil on canvas, signed, framed.
3018143
10060
456
38000
Bartl József (1932-2013): Női akt (cím nélkül), 1970. Akvatinta, papír, jelzett, számozott (4/4). Mindössze 4 példányban készült, rendkívül ritka gyűjtői darab! 33×34,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF