Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2843686
10733
456
14000
3029288
10734
456
50000
3029273
10735
456
3023574
10736
456
Weisz Emília (?-?): Búcsú. Akvarell, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, 14,5x10,5 cm. 3023123
10737
456
Zala Tibor (1920-2004): Templom Zalaegerszeg? (1960) akvarell, papír Jelezve jobbra lent: Zala Tibor Zeg. 1960 Keretben. 22x25.2cm
3023124
10738
456
Zala Tibor (1920-2004): Vízimalom 1960 akvarell, papír Jelezve jobbra lent: Zala Tibor Zeg. 1960 Keretben. 22x25.2cm
2590824
10739
456
2968658
10740
456
Zsankó László (1966-): Fellegvár. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3027251
10741
456
Zobor Jenő (1898-1959): Gyerekek. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 80×60 cm
3027254
10742
456
3027195
10743
456
Sandy Walker (1956-): Emu hunting camps. Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. 19x20 cm. Vakráma nélkül Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF