Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

10611.

Rufpreis:
6 000 HUF

10612.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Schéner Mihály (1923-2009): Trombitás Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, keretben. 27x17 cm
10613.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10614.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Scultéty Éva (1917-2001): Budapest II. Fő utca Színezett rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 23/100. Üvegezett fakeretben, 29x25 cm
10615.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schréder Etta (Kárpáthy Jenőné) ( 1895 - 1970): Hölgy portré. Pasztell, papír, jelzett, Üvegezett sérült keretben 70x100 cm
10616.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Stefanovits Péter (1947-): Síremlék I, 2016. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. II/II számozással. Stefanovits Péter autográf ajándékozási soraival. Lapméret: 50×70 cm
10617.

Rufpreis:
8 000 HUF

10618.

Rufpreis:
1 800 HUF

10619.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Sajtos Gyula (1932-): Tatai vár. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29,5×39 cm
10620.

Rufpreis:
4 000 HUF

10621.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10622.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF