https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2953498
10611
456
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Szigligeti várhegy (Balatonfelvidék). Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és pecséttel, sarkaiban apró lyukakkal, 37x51 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2933153
10612
456
0
4600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Spányik Kornél (1858-1943): Kisbaconi Benedek Márta portréja. Kréta, papír, kissé foltos, jelzett, sérült keretben. Az ábrázolt csecsemő Spányik Kornél rokonságához tartozott és 1923-ban született, így feltételezhető, hogy a mű abban az évben vagy 1924-ben készült. 35×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2973031
10613
456
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Schéner Mihály (1923-2009): Trombitás Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, keretben. 27x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2867461
10614
456
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sipos Éva (1967-): Gesztusok aranyban (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, fakeretben, 23×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3025027
10615
456
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Scultéty Éva (1917-2001): Budapest II. Fő utca Színezett rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 23/100. Üvegezett fakeretben, 29x25 cm 2994887
10616
456
0
32000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Schréder Etta (Kárpáthy Jenőné) ( 1895 - 1970): Hölgy portré. Pasztell, papír, jelzett, Üvegezett sérült keretben 70x100 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2981608
10617
456
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stefanovits Péter (1947-): Síremlék I, 2016. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. II/II számozással. Stefanovits Péter autográf ajándékozási soraival. Lapméret: 50×70 cm 2642449
10618
456
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2926004
10619
456
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976-): Energia. Akril, vászon, kollázs jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2968603
10620
456
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sajtos Gyula (1932-): Tatai vár. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29,5×39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2841473
10621
456
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3018331
10622
456
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 41x53,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse