Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzett, hátoldalán töredékes kiállítás raglappal az 1930-as évekből. 37,5x53 cm
10623.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10624.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10625.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Vladimír (1905-1991): Utcarészlet. Toll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 10×14,5 cm
10626.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10627.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10628.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Karmester. Tus, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben 21x13 cm
10629.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szűcs Tímea (1991-): Telihold. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett keretben 33x25 cm
10630.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szepesi Andor (1954-): Vízió. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 40×30 cm
10631.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szalay Pál (1953-2015): Mártélyi történetek II, 1999. Tempera, karton. Jelzett. 54x35 cm
10632.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szalay Pál (1953-2015): Mártélyi történetek I, 1999. Tempera, karton. Jelzett. 54x35 cm
10633.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szabó Sándor (1923-1986): Velence, 1972. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 34x24 cm
10634.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF