Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3018336
10623
456
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzett, hátoldalán töredékes kiállítás raglappal az 1930-as évekből. 37,5x53 cm
2879468
10624
456
30000
2642445
10625
456
3024230
10626
456
14000
Szabó Vladimír (1905-1991): Utcarészlet. Toll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 10×14,5 cm
2850959
10627
456
24000
3041122
10628
456
3046150
10629
456
Szász Endre (1926-2003): Karmester. Tus, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben 21x13 cm 3041120
10630
456
Szűcs Tímea (1991-): Telihold. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett keretben 33x25 cm
3040888
10631
456
Szepesi Andor (1954-): Vízió. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 40×30 cm
3045988
10632
456
Szalay Pál (1953-2015): Mártélyi történetek II, 1999. Tempera, karton. Jelzett. 54x35 cm
3045982
10633
456
Szalay Pál (1953-2015): Mártélyi történetek I, 1999. Tempera, karton. Jelzett. 54x35 cm
3046056
10634
456
Szabó Sándor (1923-1986): Velence, 1972. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 34x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF