Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2746881
10502
456
Boris O'Klein (1893-1985): Ca veut blau! (Kék akar lenni! ) Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 21x31cm 2746925
10503
456
Boris O'Klein (1893-1985): Vadkan és a vadász. Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett. Fakeretben. 21x30cm 2746921
10504
456
Boris O'Klein (1893-1985): Meglepetés. Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, foltos. Fakeretben. 22x32cm 2746938
10505
456
Boris O'Klein (1893-1985): Sex Appeal! (Szexi vonzerő!) Karikatúra. Színezett litográfia, papír, jelzett. Fakeretben. 30x41cm 2746923
10507
456
Boris O'Klein (1893-1985): Síró kutya a nyúllal. Karikatúra. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Fakeretben. 22x32cm 3049907
10508
456
Ócsvár Rezső (1877-1968): Születésnapi és névnapi illusztráció. Vegyestechnika, papír, jelezve középen lent, kartonra kasírozva, 27,5×18 cm
3048555
10509
456
60000
Olgyay Ferenc (1872-1939): Virágzó park. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 76x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3045035
10510
456
36000
3028304
10511
456
Orisekné Farsang Erzsébet (1929-): Táncoló társaság. Színes ceruza, papír, jelzés nélkül, hajtásnyommal, hátoldalán névvel feliratozott, üvegezett fakeretben, 16x23 cm 3028301
10512
456
Orisekné Farsang Erzsébet (1929-): Lakoma. Színes ceruza, papír, jelzés nélkül, hajtásnyommal, hátoldalán névvel feliratozott, üvegezett fakeretben, 16x24 cm 2850966
10513
456
Ördög János (?-): Szarvas az erdőben. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, faragott fakeretben. 50x70 cm 2971156
10514
456
65000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF