Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Boris O'Klein (1893-1985): Ca veut blau! (Kék akar lenni! ) Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 21x31cm
10502.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boris O'Klein (1893-1985): Vadkan és a vadász. Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett. Fakeretben. 21x30cm
10503.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Boris O'Klein (1893-1985): Meglepetés. Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, foltos. Fakeretben. 22x32cm
10504.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boris O'Klein (1893-1985): Sex Appeal! (Szexi vonzerő!) Karikatúra. Színezett litográfia, papír, jelzett. Fakeretben. 30x41cm
10505.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

Boris O'Klein (1893-1985): Síró kutya a nyúllal. Karikatúra. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Fakeretben. 22x32cm
10507.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Ócsvár Rezső (1877-1968): Születésnapi és névnapi illusztráció. Vegyestechnika, papír, jelezve középen lent, kartonra kasírozva, 27,5×18 cm
10508.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olgyay Ferenc (1872-1939): Virágzó park. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 76x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10509.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
13

10510.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Orisekné Farsang Erzsébet (1929-): Táncoló társaság. Színes ceruza, papír, jelzés nélkül, hajtásnyommal, hátoldalán névvel feliratozott, üvegezett fakeretben, 16x23 cm
10511.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Orisekné Farsang Erzsébet (1929-): Lakoma. Színes ceruza, papír, jelzés nélkül, hajtásnyommal, hátoldalán névvel feliratozott, üvegezett fakeretben, 16x24 cm
10512.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ördög János (?-): Szarvas az erdőben. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, faragott fakeretben. 50x70 cm
10513.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10514.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF