Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Nagy Imola (1976-): Divatrajz. Akril, ceruza, vászon, , jelzett 40x50 cm
10478.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10479.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10480.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Nolipa István Pál (1907-1986): Forgatag, 1967. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 8,5x31 cm
10481.

Rufpreis:
12 000 HUF

10482.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10483.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10484.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Nagy Lajos (1956-): Vízparton. Akvarell, papír, jelzett. 3x24 cm
10485.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Párás idő I. Akvarell, papír, jelzett. 36x48 cm
10486.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Halfogás. Akvarell, papír, jelzett. 3x24 cm
10487.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Önarckép. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 35x21 cm
10488.

Rufpreis:
2 000 HUF

10489.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF