Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3031773
10478
456
70000
Nagy Imola (1976-): Divatrajz. Akril, ceruza, vászon, , jelzett 40x50 cm
3038084
10479
456
3800
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Sérült üveg mögött. 26,5x16 cm
2950052
10480
456
15000
2950103
10481
456
Nolipa István Pál (1907-1986): Forgatag, 1967. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 8,5x31 cm
2581059
10482
456
2569984
10483
456
2853031
10484
456
160000
3010565
10485
456
Nagy Lajos (1956-): Vízparton. Akvarell, papír, jelzett. 3x24 cm 2967014
10486
456
Nagy Lajos (1956-): Párás idő I. Akvarell, papír, jelzett. 36x48 cm 3010567
10487
456
Nagy Lajos (1956-): Halfogás. Akvarell, papír, jelzett. 3x24 cm 2953661
10488
456
Nagy Lajos (1956-): Önarckép. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 35x21 cm 2949889
10489
456
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF