Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3004002
10357
456
3800
Kántor Lajos (1922-2013): Virág csendélet. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben. 33x24 cm
2832902
10358
456
Kovács Dezső (1921-2004): Napfényes táj. Tempera, papír, jelzett, szakadással 33x48 cm
2849012
10359
456
5500
Kuruczné Paál Mária (1943-): Remény, 2005. Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 14,5x9,5 cm 3025345
10360
456
15000
Krupka Ferenc (1870-?): Juhász kutyájával, 1933. Olaj, vászon, jelzett. Javított. Jobb alsó sarkában felületi kopással. 48×60 cm
3024144
10361
456
Luc Etienne (1953-): A pas de loup, 1990. Négyszínű fametszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A.. 10x15 cm
3045624
10362
456
Kőhegyi Gyula (1933- ): Philemon és Baucis, 1966. Linómetszet, papír. Jelzett. 11,5x15 cm 3048651
10363
456
14000
Krupka Ferenc (1870-1928): Vitorlások és emberek a tengernél. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Kissé sérült. 20x33 cm 3051204
10364
456
Kozma Lajos (1884-1948): Szférák. Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, 18x16 cm 3051206
10365
456
Kozma Lajos (1884-1948): Pletyka. Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, 18x16 cm 2797526
10366
456
Kozma Lajos (1884-1948): Betegágyon. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2797552
10367
456
Kozma Lajos (1884-1948): Öregség. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786213
10368
456
Kozma Lajos (1884-1948): Megkötözve. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF