Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Kopócsy Judit (1947-): Soproni emlék. Tempera, színes ceruza, farost, hátoldalán jelzett valamint Képcsarnok Vállalat, Artunion és Artrend címkéivel, 50x70 cm
10381.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kass János (1927-2010): Ikrek. Rézkarc, papír: Jelzés nélkül. Próbanyomat III bélyegzővel a hátoldalán. Lapszéli szakadással, apró foltokkal. 28x35 cm
10382.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kokas Ignác (1926-2009): Ady, 1977. Szitanyomat, papír. Jelzett. 61x47 cm
10383.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
9

Kocsis Imre (1940-2015): Páris, az én Bakonyom, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett. Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. 55×40 cm
10384.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Király Sándor (1932-1998): Áttetszőség (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 42×42 cm.
10385.

Rufpreis:
12 000 HUF

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Építkezés, 1977. Fametszet, papír, jelzett, próbanyomat VII. Paszpartuban, 20x18 cm
10386.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kőrösi Papp Kálmán (1940): A költő kertje. Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 22,5x33 cm
10387.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kőrösi Papp Kálmán (1940): Madarak (papagájok). Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 43,5x64 cm
10388.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Kotász Károly (1872-1941): Táncolók. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 21,5×29,5 cm
10389.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kneisz Eszter (1958-): Tulipán, 1989. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 40x27 cm
10390.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10391.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Káplár Ferenc (1937-2020): Emlékezés Miklósra, 1988. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, üveg repedt. 80x60 cm
10392.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF