Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3048906
10381
456
40000
Kopócsy Judit (1947-): Soproni emlék. Tempera, színes ceruza, farost, hátoldalán jelzett valamint Képcsarnok Vállalat, Artunion és Artrend címkéivel, 50x70 cm
3047718
10382
456
Kass János (1927-2010): Ikrek. Rézkarc, papír: Jelzés nélkül. Próbanyomat III bélyegzővel a hátoldalán. Lapszéli szakadással, apró foltokkal. 28x35 cm
3047739
10383
456
15000
Kokas Ignác (1926-2009): Ady, 1977. Szitanyomat, papír. Jelzett. 61x47 cm 3047767
10384
456
15000
Kocsis Imre (1940-2015): Páris, az én Bakonyom, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett. Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. 55×40 cm 3047768
10385
456
Király Sándor (1932-1998): Áttetszőség (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 42×42 cm. 3047784
10386
456
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Építkezés, 1977. Fametszet, papír, jelzett, próbanyomat VII. Paszpartuban, 20x18 cm 3046745
10387
456
Kőrösi Papp Kálmán (1940): A költő kertje. Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 22,5x33 cm
3046770
10388
456
50000
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Madarak (papagájok). Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 43,5x64 cm
3049169
10389
456
Kotász Károly (1872-1941): Táncolók. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 21,5×29,5 cm 3046975
10390
456
Kneisz Eszter (1958-): Tulipán, 1989. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 40x27 cm 3047169
10391
456
26000
3047182
10392
456
28000
Káplár Ferenc (1937-2020): Emlékezés Miklósra, 1988. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, üveg repedt. 80x60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF