Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Bardócz Árpád (1882-1938): Klapka György honvédtábornok, helyettes hadügyminiszter portréja. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 30x22 cm.
10135.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bardócz Árpád (1882-1938): gróf Leiningen-Westerburg Károly Ágost (1819-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. 30x21,5 cm.
10136.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bardócz Árpád (1882-1938): Gróf székesi Bercsényi Miklós (1665-1725) kuruc főgenerális portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. Lap széle kissé sérült. 30x24,5 cm.
10137.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Boldizsár István (1897-1984): Női fej. Rézkarc, papír, jelzett, 10x7 cm
10138.

Rufpreis:
3 000 HUF

10139.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10140.

Rufpreis:
2 000 HUF

10141.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10142.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Bordás Ferenc (1911-1982): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, paszpartuban, 22,5x29 cm
10143.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bálványos Huba (1938-2011): Magyar internacionalisták a moszkvai főpostánál 1918. július 6. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29,5 cm + Olvashatatlan jelzéssel: Kun Béla. Rézkarc, papír, kisebb lapszéli gyűrődésekkel, 29x19 cm
10144.

Rufpreis:
3 000 HUF

10145.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Paul Baum (1859-1932): Vidéki látkép, rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 10×14 cm
10146.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF