Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3048358
10111
456
Benedek György (1934-2022): Tájkép. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Művészeti Alap és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Sarkaiban kissé sérült. 50x60 cm
3048375
10112
456
28000
Bojtor Károly (1933-1999): Őszi táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 52x70 cm
3048461
10113
456
3048673
10114
456
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Kegyhely az erdőben. Akvarell, karton, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 25×35 cm 3045341
10115
456
3045354
10116
456
Boros Gyula (-): Jelenet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. 32x22 cm. Üvegezett fakeretben.
3045385
10117
456
Barcsay Jenő (1900-1988): Tarló. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (70/100). Üvegezett fakeretben. 6,5x15 cm 3045078
10118
456
Borsos Miklós (1906-1990): Akt. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (31/100). Üvegezett fakeretben. 19,5x14,5 cm 3046647
10119
456
Boldizsár István (1897-1984): Pihenő a hídon. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14,5x25 cm
3045155
10120
456
Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): Legenda. Fametszet, papír, jelzett, művészpéldány 10/16 E.A számozással. Üvegezett fakeretben, 19x11 cm.
3045149
10121
456
Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): A reménység képei XVIII. Fametszet, papír, jelzett, próbanyomat próba 1 jelzéssel. Üvegezett fakeretben, 29x40,5 cm. 3045140
10122
456
Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): Színes táj. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 20x28 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF