Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Benedek György (1934-2022): Tájkép. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Művészeti Alap és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Sarkaiban kissé sérült. 50x60 cm
10111.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bojtor Károly (1933-1999): Őszi táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 52x70 cm
10112.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10113.

Rufpreis:
8 000 HUF

Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Kegyhely az erdőben. Akvarell, karton, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 25×35 cm
10114.

Rufpreis:
10 000 HUF

10115.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Boros Gyula (-): Jelenet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. 32x22 cm. Üvegezett fakeretben.
10116.

Rufpreis:
8 000 HUF

Barcsay Jenő (1900-1988): Tarló. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (70/100). Üvegezett fakeretben. 6,5x15 cm
10117.

Rufpreis:
12 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Akt. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (31/100). Üvegezett fakeretben. 19,5x14,5 cm
10118.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Boldizsár István (1897-1984): Pihenő a hídon. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14,5x25 cm
10119.

Rufpreis:
3 000 HUF

Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): Legenda. Fametszet, papír, jelzett, művészpéldány 10/16 E.A számozással. Üvegezett fakeretben, 19x11 cm.
10120.

Rufpreis:
3 000 HUF

Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): A reménység képei XVIII. Fametszet, papír, jelzett, próbanyomat próba 1 jelzéssel. Üvegezett fakeretben, 29x40,5 cm.
10121.

Rufpreis:
4 000 HUF

Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): Színes táj. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 20x28 cm.
10122.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF