Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3040987
10099
456
Boksay József:(1891 -1975) Jó volna hazamenni - Hadifogoly portréja. Krasznodar 1915. Akvarell, papír, jelzett, gyűrődésekkel, kis sérülésekkel. Üvegezett keretben 38x23 cm 3049892
10100
456
Berend Ilona (1902-?): Csendélet. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 38×31,5 cm
3046636
10101
456
Boldizsár István (1897-1984): Tanya birkákkal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lapszéli folttal, 30x38,5 cm
3045813
10102
456
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Angyali üdvözlet. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. X./XV. számozással, paszpartuban, 18x12 cm 3047705
10103
456
Bence Klári (?-?): Fatörzs. Rézkarc, karton, jelzett. 20x30 cm 3047267
10104
456
B. Séday Mária (1925-2009): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30×40,5 cm. 3047259
10105
456
50000
3049314
10106
456
46000
3049105
10107
456
Bánfi Ferenc (-): Tánc. Olaj, vászon, jelzett, 50×30 cm
3047165
10108
456
19000
Bazsonyi Arany (1928-2011): Haldokló madár. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 35x38 cm 3048312
10109
456
34000
Bak Péter (1950-): Őszi táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal, a művész bélyegzőjével, MNG kiviteli opecséttel és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm
3048341
10110
456
15000
Brókés Ágnes (1940-): Kis csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 50x40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF