Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Boksay József:(1891 -1975) Jó volna hazamenni - Hadifogoly portréja. Krasznodar 1915. Akvarell, papír, jelzett, gyűrődésekkel, kis sérülésekkel. Üvegezett keretben 38x23 cm
10099.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
16

Berend Ilona (1902-?): Csendélet. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 38×31,5 cm
10100.

Rufpreis:
12 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Tanya birkákkal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lapszéli folttal, 30x38,5 cm
10101.

Rufpreis:
4 000 HUF

Badacsonyi Sándor (1949-2016): Angyali üdvözlet. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. X./XV. számozással, paszpartuban, 18x12 cm
10102.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bence Klári (?-?): Fatörzs. Rézkarc, karton, jelzett. 20x30 cm
10103.

Rufpreis:
3 000 HUF

B. Séday Mária (1925-2009): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30×40,5 cm.
10104.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10105.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10106.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Bánfi Ferenc (-): Tánc. Olaj, vászon, jelzett, 50×30 cm
10107.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bazsonyi Arany (1928-2011): Haldokló madár. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 35x38 cm
10108.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Bak Péter (1950-): Őszi táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal, a művész bélyegzőjével, MNG kiviteli opecséttel és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm
10109.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Brókés Ágnes (1940-): Kis csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 50x40 cm
10110.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF