Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

10345.

Rufpreis:
5 000 HUF

10346.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10347.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10348.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10349.

Rufpreis:
10 000 HUF

10350.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kondor Béla (1931-1972): Körmenet, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×11 cm
10351.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kellner István (1898-?): Asztali csendélet 1928, Olaj, vászon. Jelzett, dekoratív, aranyozott fa keretben.
10352.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10353.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kass János (1927-2010): Belohorszky Pál - A mulandóság lovagrendje (könyvborító terv vagy illusztráció). Tus, akvarell, papír, jelzés nélkül, Kass János autográf címadásával, paszpartuban, 23×15 cm
10354.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10355.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kótai Tamás (1959-): Rajz. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10356.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF