https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2830252
10345
456
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kaszás István Viktor (1928-2015): Rabbi II. Gouache, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2888540
10346
456
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Elek (1938-1995): Színes kép (cím nélkül), 1990. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra lent. 34x48 cm. Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2888538
10347
456
0
8500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Elek (1938-1995): Szürreális táj (cím nélkül), 1995. Olaj, papír. Jelzett. 30x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2720953
10348
456
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
K. Takács Magdolna (?-): Nárciszok. Papírmetszet, papír, jelzett, számozott: 5/4. 23x15 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3023118
10349
456
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Korcsog Sándor (?-): Virágcsendélet naranccsal (1999). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Korcsog Sándor 1999. Keretben. 57x47cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023117
10350
456
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Korcsog Sándor (?-): Fehérorgona csendélet naranccsal (1999). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Korcsog Sándor 1999. Barna-fekete lakkozott fakeretben, üvegezve. 30x39,6cm
Das Lot is nicht erreichbar
2938019
10351
456
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kondor Béla (1931-1972): Körmenet, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2975412
10352
456
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kellner István (1898-?): Asztali csendélet 1928, Olaj, vászon. Jelzett, dekoratív, aranyozott fa keretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2890483
10353
456
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Konstantin László (1930- ): Táncospár (tanulmány). Akvarell, papír, jelzett a hátoldalon, 21,5x17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3009500
10354
456
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kass János (1927-2010): Belohorszky Pál - A mulandóság lovagrendje (könyvborító terv vagy illusztráció). Tus, akvarell, papír, jelzés nélkül, Kass János autográf címadásával, paszpartuban, 23×15 cm 2642819
10355
456
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kádár Katalin (1951): 7 db grafikája 1987. Tus, nyomat, papír, jelzett a nyomaton nyomtatva. Paszpartuban. Apró gyűrődésekkel. 35x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2968624
10356
456
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kótai Tamás (1959-): Rajz. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse