Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Istókovits Kálmán (1898-1990): Álló női akt. Ceruza, papír. Jelezve jobbra középen lent. Üvegezett keretben. 13,5x8,5 cm
10321.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ilosvai Varga István (1895-1978): Férfi portré, 1925. Paris. Szén, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben.24x22 cm
10322.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Prihoda István (1891-1956): Nimfák. Rézkarc, papír, jelzett (Iványi Grünwald Béla), 22x24 cm Üvegezett fakeretben.
10323.

Rufpreis:
12 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Golgota. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (26/50), üvegezett fakeretben, 29x19 cm
10324.

Rufpreis:
4 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. Iván Szilárd fényképes eredetiségigazolásával. Üvegezett fakeretben, 25x31 cm.
10325.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat, Artunion és Artrend címkéivel. 60×80 cm
10326.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10327.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

ifj. Imre István (1950-): Fák a vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos és apró szakadással, 39×29,5 cm
10328.

Rufpreis:
3 000 HUF

10329.

Rufpreis:
2 800 HUF

Imreh Tibor (1952-2010): Anesztézia, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat. Lapméret: 86×61,5 cm.
10330.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10331.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10332.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF