Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3036993
10321
456
Istókovits Kálmán (1898-1990): Álló női akt. Ceruza, papír. Jelezve jobbra középen lent. Üvegezett keretben. 13,5x8,5 cm
3040994
10322
456
24000
Ilosvai Varga István (1895-1978): Férfi portré, 1925. Paris. Szén, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben.24x22 cm
3045179
10323
456
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Prihoda István (1891-1956): Nimfák. Rézkarc, papír, jelzett (Iványi Grünwald Béla), 22x24 cm Üvegezett fakeretben. 3045099
10324
456
Iván Szilárd (1912-1988): Golgota. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (26/50), üvegezett fakeretben, 29x19 cm
3045119
10325
456
24000
Iván Szilárd (1912-1988): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. Iván Szilárd fényképes eredetiségigazolásával. Üvegezett fakeretben, 25x31 cm.
3044766
10326
456
19000
Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat, Artunion és Artrend címkéivel. 60×80 cm 3044815
10327
456
3023779
10328
456
ifj. Imre István (1950-): Fák a vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos és apró szakadással, 39×29,5 cm 3024245
10329
456
2870295
10330
456
Imreh Tibor (1952-2010): Anesztézia, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat. Lapméret: 86×61,5 cm. 2948746
10331
456
3006317
10332
456
15000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF