Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047170
10195
456
28000
3047177
10196
456
19000
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Kopár táj, 1987. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 50x80 cm 3045320
10197
456
30000
Dobroszláv József (1932-2016): Hollókő, 1969. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 32x46 cm 3044966
10198
456
Dunay Teréz (1954-): Szent, 2004. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50x40 cm
3044713
10199
456
3044721
10200
456
19000
3044760
10201
456
19000
Dombrovszky Szaniszló (1928-2004): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Művészeti Alap címkéivel, 66×81 cm 3044802
10202
456
Duschanek János (1947-2013): A mocsár angyala. Szitanyomat , papír, jelzett, számozott: 47/50, 31×46 cm, üvegezett fakeretben. 3040323
10203
456
Doór Ferenc (1918-2015): Dombos út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29,5 cm
3040328
10204
456
Doór Ferenc (1918-2015): Gyulai strand. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x30 cm 3034460
10205
456
3200
Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (5/10), 19,5x16,5 cm
3041570
10206
456
34000
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Strandon. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23x42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF