Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

10195.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Dobrovits Ferenc (1941-1988): Kopár táj, 1987. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 50x80 cm
10196.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Dobroszláv József (1932-2016): Hollókő, 1969. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 32x46 cm
10197.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Dunay Teréz (1954-): Szent, 2004. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50x40 cm
10198.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10199.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10200.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Dombrovszky Szaniszló (1928-2004): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Művészeti Alap címkéivel, 66×81 cm
10201.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Duschanek János (1947-2013): A mocsár angyala. Szitanyomat , papír, jelzett, számozott: 47/50, 31×46 cm, üvegezett fakeretben.
10202.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
13

Doór Ferenc (1918-2015): Dombos út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29,5 cm
10203.

Rufpreis:
5 000 HUF

Doór Ferenc (1918-2015): Gyulai strand. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x30 cm
10204.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (5/10), 19,5x16,5 cm
10205.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Dobroszláv Lajos (1902-1987): Strandon. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23x42 cm
10206.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
26

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF