https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3047580
10442
456
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Menyhárt József (1901-1976): Olvasó lány. Fametszet, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadásokkal, 17x13 cm 2987037
10443
456
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar József (1936-): Emberpár (olvashatatlan címmel). Olaj, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3047710
10444
456
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Henri Matisse (1869-1954): Fekvő akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, 11,5×15,5 cm 2731007
10445
456
0
75000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Manfred Mohr (1938-): Geometrikus kompozíció, 2012-19. Computer print, papír, jelzett. E 1/1 számozással. Plexiüvegezett keretben, plexi kisé sérült. Egyedi, gyűjtői darab! 22,5x22,5 cm / Manfred Mohr (1938-): Geometric composition, 2012-19. Computer print on paper, signed. Numbered: E 1/1. Framed. 22,5x22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3010672
10446
456
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Marcello Morandini: Geometrikus kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzés nélkül. 28x28 cm. 2828733
10447
456
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed
Das Lot is nicht erreichbar
2786027
10448
456
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2985834
10449
456
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Máthé István (1922-): Vigh Márton háza (Erdély). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 36x43 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3001725
10450
456
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Karl Viktor Mayr (1882-1974) Ragusa 1910. Akvarell, papír. Jelzett, dekoratív üvegezett keretben 27x19 cm / Watercolor, paper. Signed. In glazed frame
Das Lot is nicht erreichbar
2872979
10451
456
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
P Manszurov (?-?): Funkcionalista festmény (előszó az Októberi Forradalom grafikái c. albumhoz). Szitanyomat. Fajó János által jelzett és datált (Fajó 78). Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, 85x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2872001
10452
456
0
46000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mártonfi Benke Márta (1958-): Virágzó kert (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2849112
10453
456
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Morzsa-Morhardt Gyula (?-?), működött a XX. században: Férfi akt. Ceruza, vöröskréta, papír, lap széle sérült, hajtásnyomokkal, 47x31,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse