Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Menyhárt József (1901-1976): Olvasó lány. Fametszet, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadásokkal, 17x13 cm
10442.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar József (1936-): Emberpár (olvashatatlan címmel). Olaj, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38x28 cm
10443.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Henri Matisse (1869-1954): Fekvő akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, 11,5×15,5 cm
10444.

Rufpreis:
4 000 HUF

10445.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Marcello Morandini: Geometrikus kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzés nélkül. 28x28 cm.
10446.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10447.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10448.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10449.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Karl Viktor Mayr (1882-1974) Ragusa 1910. Akvarell, papír. Jelzett, dekoratív üvegezett keretben 27x19 cm / Watercolor, paper. Signed. In glazed frame
10450.

Rufpreis:
12 000 HUF

P Manszurov (?-?): Funkcionalista festmény (előszó az Októberi Forradalom grafikái c. albumhoz). Szitanyomat. Fajó János által jelzett és datált (Fajó 78). Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, 85x60 cm
10451.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10452.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10453.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF