Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Tóth Gyula (1891-1970), 3 db mű: Lovas és katonai témájú rajzok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, egy további lapon a művész autográf aláírásával, 27x19 cm
10685.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10686.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Tarnay (Tarnai) Dezső (1888-?), 4 db mű: Életképek, városkép, 1934. Rézkarc, papír, mindegyik jelzett. 20×14 és 18x23,5 cm közötti méretekben.
10687.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tardos-Taussig Ármin (1874-1936): Tanya üldögélő parasztokkal, 1909-1917. Rézkarc, papír, jelzett. 15,5x23,5 cm.
10688.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10689.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Tácsik János (1959-2005): Csodaszarvas, 2004. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 100x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10690.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Toroczkai Oszvald (1884-1951), 3 db mű: Virágok. Olaj, fa, jelzés nélkül. 20x25 cm körüli méretekben.
10691.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

ifj. Toroczkai Oszvald (1924-1960): Bányász, 1954. Akvarell, papír, jelzett. 16x12,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10692.

Rufpreis:
8 000 HUF

Uitz Béla (1887-1972): Budapest a Parlamenttel. Rézkarc, papír. Jelzett 30x22 cm Keretben
10693.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Újváry Lajos (1925-2006): Lovran. Tus, papír. Jelzett. 24x16cm
10694.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wilhelm Unger (1837-1932) metszése, Munkácsy Mihály (1844-1900) festménye után: Iskola előtt. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 26x20 cm.
10695.

Rufpreis:
2 800 HUF

Uzonyi Imre (1941-1990): Májusi szerenád. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50x70 cm
10696.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF