Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2965644
10685
456
5500
Tóth Gyula (1891-1970), 3 db mű: Lovas és katonai témájú rajzok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, egy további lapon a művész autográf aláírásával, 27x19 cm
2717038
10686
456
19000
3018222
10687
456
Tarnay (Tarnai) Dezső (1888-?), 4 db mű: Életképek, városkép, 1934. Rézkarc, papír, mindegyik jelzett. 20×14 és 18x23,5 cm közötti méretekben.
3015533
10688
456
Tardos-Taussig Ármin (1874-1936): Tanya üldögélő parasztokkal, 1909-1917. Rézkarc, papír, jelzett. 15,5x23,5 cm. 2687337
10689
456
6500
Tábori József (1928-2001): Mártélyi Tisza part. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben, 21x32 cm 2966627
10690
456
80000
Tácsik János (1959-2005): Csodaszarvas, 2004. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 100x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3027179
10691
456
Toroczkai Oszvald (1884-1951), 3 db mű: Virágok. Olaj, fa, jelzés nélkül. 20x25 cm körüli méretekben. 3027187
10692
456
ifj. Toroczkai Oszvald (1924-1960): Bányász, 1954. Akvarell, papír, jelzett. 16x12,5 cm. Üvegezett fakeretben. 3041068
10693
456
15000
Uitz Béla (1887-1972): Budapest a Parlamenttel. Rézkarc, papír. Jelzett 30x22 cm Keretben
2666680
10694
456
Újváry Lajos (1925-2006): Lovran. Tus, papír. Jelzett. 24x16cm 3041614
10695
456
Wilhelm Unger (1837-1932) metszése, Munkácsy Mihály (1844-1900) festménye után: Iskola előtt. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 26x20 cm. 3044691
10696
456
Uzonyi Imre (1941-1990): Májusi szerenád. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50x70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF