Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Szunyoghy Viktória (1983-): Szélhámos. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
10672.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Sziráki Endre (1944-?): Harcos. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, Sziráki Endre autográf ajándékozási soraival 1973-ból. Üvegezett fakeretben. 69x59 cm
10673.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10675.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

10676.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Turcsán Miklós (1944-): Tavaszi tó, Olaj, farost. Jelzett. 50x35 cm
10677.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tallós Ilona (1918-1991): Csendélet, 1940-es évek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, keret nélkül , 34×22,5 cm
10678.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tassy Béla (1942-): Fény. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 40x49 cm
10679.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Tábori József (1928-2001): Gémeskút, 1978. Vegyestechnika, papír. Jelzett. Paszpartuban, 34,5x49,5 cm
10680.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tallós Ilona (1918-1991): Balatonfelvidéki ház, 1948. Akvarell, papír, jelezve balra lent, 28,5×36 cm
10681.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tiszai Nagy Menyhért (1944-2012): Hajó viharban. Olaj, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 40x50 cm
10682.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Tiszai Nagy Menyhért (1944-2012): Udvar. Olaj, farost. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 36x49 cm
10683.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10684.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF