Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3027624
10672
456
15000
Szunyoghy Viktória (1983-): Szélhámos. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
3027649
10673
456
48000
Sziráki Endre (1944-?): Harcos. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, Sziráki Endre autográf ajándékozási soraival 1973-ból. Üvegezett fakeretben. 69x59 cm 2747558
10675
456
100
Tokay János (1919-2000 k.): Nosztrai temetés, illusztráció S. Koósa Antal verseskötetéhez. Fametszet, papír, jelzett, 13x7 cm 2715516
10676
456
Tábori József (1928-2001): Tanya viharban. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 29x41,5 cm 3041021
10677
456
Turcsán Miklós (1944-): Tavaszi tó, Olaj, farost. Jelzett. 50x35 cm 3049887
10678
456
Tallós Ilona (1918-1991): Csendélet, 1940-es évek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, keret nélkül , 34×22,5 cm
3046289
10679
456
Tassy Béla (1942-): Fény. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 40x49 cm 3045998
10680
456
Tábori József (1928-2001): Gémeskút, 1978. Vegyestechnika, papír. Jelzett. Paszpartuban, 34,5x49,5 cm 3049888
10681
456
Tallós Ilona (1918-1991): Balatonfelvidéki ház, 1948. Akvarell, papír, jelezve balra lent, 28,5×36 cm 3042929
10682
456
19000
Tiszai Nagy Menyhért (1944-2012): Hajó viharban. Olaj, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 40x50 cm
3042926
10683
456
19000
Tiszai Nagy Menyhért (1944-2012): Udvar. Olaj, farost. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 36x49 cm 3023772
10684
456
Tuka László (1924-2007): Tátrai táj. Színes rézkarc, papír, jelzett 39x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF