Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3040113
10647
456
Szabó György (1927-2017): Szigethalmi Dunapart. Akvarell, papír, jelzett, 27x18 cm, üvegezett fakeretben.
3040112
10648
456
Szabó György (1927-2017): Balaton Balatonszéplaknál. Akvarell, papír, jelzett, 26x17,5 cm, üvegezett fakeretben.
3040106
10649
456
Szabó György (1927-2017): Tihany, Balaton. Akvarell, papír, jelzett, 26x17 cm, üvegezett fakeretben.
3040104
10650
456
Szabó György (1927-2017): Tihanyi Yacht Club. Akvarell, papír, jelzett, 26x17,5 cm, üvegezett fakeretben.
3040093
10651
456
Szőnyi István (1894-1960): Esti óra. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 18×23,5 cm 3044843
10652
456
Szász Endre: Kompozíció. Bőrkép, keretbe applikálva, bőrdarabban jelzett, 18x13 cm
3011438
10653
456
Szabó Klára (?-?): Sugovica part, Baja. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 28,5x42 cm
2935366
10654
456
Sz. Kovács Géza (1938-): Segesvári óratorony. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (20/50). .32x24 cm 2804231
10655
456
13000
3015470
10656
456
Szász Endre (1926-2003): Estefelé, rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos, 11,5×17 cm 3010660
10657
456
2991071
10658
456
Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Zólyom vára, 1964. Szén, karton. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 26×34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF