Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2991065
10659
456
Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Erdőrészlet. Akvarell, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 34×25 cm
2889229
10660
456
19000
Szalay Lajos (1909-1995): Jelenet. Tus, papír, jelzés nélkül. Sümegi György művészettörténész szakvéleményével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 23×12,5 cm. 3025010
10662
456
14000
Szőnyi István (1894-1960): Dunaparton. Rézkarc, papír, jelzett. , üvegezett fakeretben 23x31 cm
3000798
10663
456
Szimon Jenő (1902-1978): Lány kendőben. Olaj, vászon. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 27,5x22 cm 3000815
10664
456
Szimon Jenő (1902-1978): Portré. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 26x21 cm
2967951
10665
456
Szalay Pál (1953-2015): Társaság. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. 35x49,5 cm
2729384
10666
456
2749881
10667
456
2909255
10668
456
14000
2705994
10669
456
3027617
10670
456
15000
Szunyoghy Viktória (1983-): Mágnesember. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
3027607
10671
456
15000
Szunyoghy Viktória (1983-): Kételkedő. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF