Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Erdőrészlet. Akvarell, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 34×25 cm
10659.

Rufpreis:
10 000 HUF

10660.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Szőnyi István (1894-1960): Dunaparton. Rézkarc, papír, jelzett. , üvegezett fakeretben 23x31 cm
10662.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szimon Jenő (1902-1978): Lány kendőben. Olaj, vászon. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 27,5x22 cm
10663.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szimon Jenő (1902-1978): Portré. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 26x21 cm
10664.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szalay Pál (1953-2015): Társaság. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. 35x49,5 cm
10665.

Rufpreis:
3 000 HUF

10666.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10667.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10668.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10669.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szunyoghy Viktória (1983-): Mágnesember. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
10670.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szunyoghy Viktória (1983-): Kételkedő. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
10671.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF