Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2820801
10539
456
6500
2890435
10540
456
2969765
10541
456
24000
Patay László (1931-2002): Anya gyermekével (tanulmány a szekszárdi pannókhoz), 1983. Szén, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×29 cm
2992952
10542
456
Paulovits Pál (1892-1975): Tabáni ház. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződéssel, 29×21,5 cm.
2966702
10543
456
14000
Pituk József Viktorián (1906-1991): Hortobágy (reklám v. plakátterv, 1940 körül?). Ceruza, papír, jelezve balra lent, hátoldalán hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 31,5×23 cm
3029296
10544
456
Pekáry István (1905-1981): Matyó gyerekek. Színezett rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal Somos Margit zenetörténész részére. Üvegezett keretben ,foltokkal 22x15 cm
2867474
10545
456
180000
2829463
10546
456
Palicz József (1931-): Földosztás. Rézkarc, papír, jelzett, 20,5×28 cm
3024338
10547
456
Róna Emy (1904-1988), össz. 6 db mű: Szocreál portrék és csoportképek, arcképek férjéről, Szalmás Béláról. Ceruza, tus, papír, 2 db jelzett jelzett, mindegyik hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, részben papírra kasírozva, 10×13 és 24x34 cm közötti méretekben
2942675
10548
456
3016601
10549
456
Rippl-Rónai József (1861-1927): Éhes kutyák. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24×16 cm 3032553
10550
456
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Természetgyógyászok alapkő letétele és vadász kaland. Akvarell, tus, papír, mindkettő jelzett. 25x19 és 30x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF