Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

10539.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10540.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Patay László (1931-2002): Anya gyermekével (tanulmány a szekszárdi pannókhoz), 1983. Szén, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×29 cm
10541.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Paulovits Pál (1892-1975): Tabáni ház. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződéssel, 29×21,5 cm.
10542.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Pituk József Viktorián (1906-1991): Hortobágy (reklám v. plakátterv, 1940 körül?). Ceruza, papír, jelezve balra lent, hátoldalán hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 31,5×23 cm
10543.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Pekáry István (1905-1981): Matyó gyerekek. Színezett rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal Somos Margit zenetörténész részére. Üvegezett keretben ,foltokkal 22x15 cm
10544.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10545.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Palicz József (1931-): Földosztás. Rézkarc, papír, jelzett, 20,5×28 cm
10546.

Rufpreis:
2 400 HUF

Róna Emy (1904-1988), össz. 6 db mű: Szocreál portrék és csoportképek, arcképek férjéről, Szalmás Béláról. Ceruza, tus, papír, 2 db jelzett jelzett, mindegyik hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, részben papírra kasírozva, 10×13 és 24x34 cm közötti méretekben
10547.

Rufpreis:
10 000 HUF

10548.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Rippl-Rónai József (1861-1927): Éhes kutyák. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24×16 cm
10549.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Természetgyógyászok alapkő letétele és vadász kaland. Akvarell, tus, papír, mindkettő jelzett. 25x19 és 30x20 cm
10550.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF