Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Oláh Zoltán (1974-): Szürrealista kép, 1995. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel. 80x61 cm. Fakeretben.
10515.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Orosz László (1928-2000): Téli részlet (Késmárk. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 25x34 cm
10516.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Pap Irén (1907-1979): Dunakanyar közeli település, 1963. Olaj, papír, jelzett. kissé sérült keretben 60x70 cm
10517.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pohárnok Zoltán (1905-1976): Győr, Kisfaludy utca, a régi Sárkánylyuk vendéglővel és Hungária kötödével. Fametszet, papír, jelzett. Próbanyomat. Lapszéli gyűrődésekkel. 12x10 cm
10518.

Rufpreis:
1 000 HUF

Prokop Péter (1919-2003): Védtelenül, 1958. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 32,5×25 cm
10519.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Pirk László (1953-): Hasadék. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA XI/XV számozással. Lapszéli kisebb gyűrődésekkel. 37,5×53 cm
10520.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Perei Zoltán (1913-1992): Szövőnő, 1974. Fametszet, papír. Jelzett. Számozott. II/VII. Paszpartuban. Kiállítva: 1992, Hatvany Lajos Múzeum, Hatvan (emlékkiállítás). 33,5x25 cm
10521.

Rufpreis:
8 000 HUF

Popova Liubov (1889-1924): Konstrukció, 1921. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Kisebb törésnyomokkal, 85x60 cm
10522.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10523.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Pituk József Viktórián (1906-1991): Táplálékszerzés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (10/100), lapszéli foltokkal, 33×50 cm
10524.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pál Gyula (1928-1981): Sólyom utcán, 1979. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Artrend és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 46x61 cm
10525.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10526.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF