Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3049896
10273
456
Galamb Grossova Erzsébet (1912-1992): Tudós madár. Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 15×23,5 cm 3046037
10274
456
Győrfi András (1964-): Paripa (cím nélkül), 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (34/100). Üvegezett keretben. 26,5x22 cm
3048760
10275
456
Gelencsér János (1960-): Egy járókelő. Ceruza, fedőfehér, karton. Jelezve jobbra középen lent. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 67x47 cm
3047702
10276
456
Gulás Zsuzsa (1927-2008): Fehér éjszakák (Dosztojevszkij). Vegyes technika, papír, jelzett. 33×29,5 cm cm
3047778
10277
456
Gulás Zsuzsa (1927-2008): Nyári varázslat. Vegyes technika, papír, jelzett. 50×20 cm
3049769
10278
456
Gulyás Dénes (1927-2003): Füzes, 1986. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vizualart címkéjével. 30x40 cm 3049771
10279
456
Gulyás Dénes (1927-2003): Part, 1987. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vizualart címkéjével. 30x40 cm
3048517
10280
456
Gubis Mihály (1948-2006): Arcpír, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII./X. számozással. Lapszéli szakadásokkal. 64×90 cm 3043167
10281
456
5500
Göldner Tibor (1929-): Rohanó világ sorozat I., 1971. Linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 18,5x24,5 cm 3030361
10282
456
Galambos Margit (?-?), működött 1920-30 körül: Fekvő nő tanulmányrajz (kétoldalas mű). Ceruza, papír, jelzés nélkül, 22x30,5 cm. 3030350
10283
456
Galambos Margit (?-?), működött 1920-30 körül: Hölgy macskákkal. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, 10,5x13 cm. 3013599
10284
456
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF