Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Galamb Grossova Erzsébet (1912-1992): Tudós madár. Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 15×23,5 cm
10273.

Rufpreis:
12 000 HUF

Győrfi András (1964-): Paripa (cím nélkül), 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (34/100). Üvegezett keretben. 26,5x22 cm
10274.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gelencsér János (1960-): Egy járókelő. Ceruza, fedőfehér, karton. Jelezve jobbra középen lent. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 67x47 cm
10275.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gulás Zsuzsa (1927-2008): Fehér éjszakák (Dosztojevszkij). Vegyes technika, papír, jelzett. 33×29,5 cm cm
10276.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gulás Zsuzsa (1927-2008): Nyári varázslat. Vegyes technika, papír, jelzett. 50×20 cm
10277.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gulyás Dénes (1927-2003): Füzes, 1986. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vizualart címkéjével. 30x40 cm
10278.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gulyás Dénes (1927-2003): Part, 1987. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vizualart címkéjével. 30x40 cm
10279.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gubis Mihály (1948-2006): Arcpír, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII./X. számozással. Lapszéli szakadásokkal. 64×90 cm
10280.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Göldner Tibor (1929-): Rohanó világ sorozat I., 1971. Linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 18,5x24,5 cm
10281.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Galambos Margit (?-?), működött 1920-30 körül: Fekvő nő tanulmányrajz (kétoldalas mű). Ceruza, papír, jelzés nélkül, 22x30,5 cm.
10282.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Galambos Margit (?-?), működött 1920-30 körül: Hölgy macskákkal. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, 10,5x13 cm.
10283.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
16

10284.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF