Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Feszt László, ifj. (1957-): Arcok (cím nélkül), 1995. Tus, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. 21×15 cm
10245.

Rufpreis:
12 000 HUF

10246.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10247.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10248.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10249.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Fejes István (1940-1982): Tóparti táj. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x39 cm
10250.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

F. Györffy Anna (1915-2006): 5db illusztráció. Tus, vegyes technika. részben jelzettek. 20x13 cm-ig
10251.

Rufpreis:
3 000 HUF

Für Emil (1967-): Pecsételt mű, 2000. Vegyes technika, papír, jelzett, 52×37,5 cm
10252.

Rufpreis:
4 000 HUF

10253.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Fodor József (-): Modern csendélet. Pasztell, papír, Jelzett, keretben 62x33 cm
10255.

Rufpreis:
8 000 HUF

Füleky Adrienn (1956-): Kék part. Vegyes technika, papír. Jelzett. Paszpartuban, hátoldalán autográf felirattal. 33x56 cm
10256.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10257.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF