Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2950015
10490
456
28000
Nolipa István Pál (1907-1986): Vurstli (vidámpark), 1943. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 42,5x60 cm
3013258
10491
456
3200
Németh András (1941-): Lébény. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/100), 34×25 cm
2967403
10492
456
Nagy Zoltán (1916-1987): Pest látképe a XIX. század első felében. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm 2772717
10493
456
Nyergesi János (1895-1982): Csendélet rózsákkal, 1965. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 43x30,5 cm 2849040
10494
456
Nagy József (?-?), kétoldalas mű: Virágok és férfi portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 21×14,5 cm
3027220
10495
456
90000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Are You ready? Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed,
3027208
10496
456
70000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Meeting of bodies. Olaj, vászon. Jelezve hátoldalán. 50x40 cm. / oil on canvas, signed on the reverse
3027227
10497
456
75000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Trinity. Olaj, vászon. Jelezve a hátoldalán. 55x45 cm. / oil on canvas, signed on the reverse
3026404
10498
456
40000
Noel Ödön Gábor (1920-2003): Expresszionista portré (önarckép?), 1980. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 45×35 cm. Fakeretben.
2949900
10499
456
24000
Nolipa István Pál (1907-1986): Külvárosi portré. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Feltekerve, sérült. 75x92,5 cm
2971835
10500
456
32000
2746907
10501
456
Boris O'Klein (1893-1985): 'Je vous offre mon coeur' (Felajánlom neked a szívem!) Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x32cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF