Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Nolipa István Pál (1907-1986): Vurstli (vidámpark), 1943. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 42,5x60 cm
10490.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Németh András (1941-): Lébény. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/100), 34×25 cm
10491.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Nagy Zoltán (1916-1987): Pest látképe a XIX. század első felében. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10492.

Rufpreis:
5 000 HUF

10493.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy József (?-?), kétoldalas mű: Virágok és férfi portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 21×14,5 cm
10494.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Are You ready? Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed,
10495.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Meeting of bodies. Olaj, vászon. Jelezve hátoldalán. 50x40 cm. / oil on canvas, signed on the reverse
10496.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Trinity. Olaj, vászon. Jelezve a hátoldalán. 55x45 cm. / oil on canvas, signed on the reverse
10497.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Noel Ödön Gábor (1920-2003): Expresszionista portré (önarckép?), 1980. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 45×35 cm. Fakeretben.
10498.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Nolipa István Pál (1907-1986): Külvárosi portré. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Feltekerve, sérült. 75x92,5 cm
10499.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10500.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Boris O'Klein (1893-1985): 'Je vous offre mon coeur' (Felajánlom neked a szívem!) Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x32cm
10501.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF