Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Kozma Lajos (1884-1948): Figyelő szemek. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm
10369.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

cca 1908 Kós Károly (1883-1977): "Kis udvarház udvara", fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra kasírozva, 11x15 cm
10370.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kelemen Pál (1942-1999): Önarckép, 1980. Olaj, papír, jelzett. Papírry kasírozva. 26,5x18,5 cm
10371.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10372.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kucsera András (1948-): Nanácska. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült. Fakeretben. 100x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Mixed technique on board, signed on the reverse, slightly damaged. Framed. 100x100 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10373.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Milorad Krstić (1952-): A művész portréja mint utcai zenész, 2021. Computer print, papír, jelzett, számozott (1/10). Vincze Mill és Milorad Krstić szárazbélyegzőivel. 29,5×42 cm. Üvegezett fakeretben. / Milorad Krstić (1952-): Portrait of the artist as a street musician. Computer print on paper, signed, numbered (1/10). 29,5×42 cm. Framed.
10374.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Szakállas férfi portréja. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 14×11 cm
10375.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kastaly István (1892-1991): Alvó hölgy, 1921. Szén, papír. Jelzett. 30,5x45 cm
10376.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kőhegyi Gyula (1933- ): Nepomuki. Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat. 25x17 cm
10377.

Rufpreis:
2 000 HUF

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Nyerítő ló. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/100). 34x24 cm
10378.

Rufpreis:
4 000 HUF

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): A gyomai Kner nyomda anno... Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba I. jelzéssel. König Róbert autográf ajándékozási soraival. 38x58 cm
10379.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Konecsni György (1908-1970): Magányos ház. Színes rézkarc, papír, jelzett. Felületi sérüléssel. Kissé foltos. Dekoratív, sérült fakeretben. 30x39 cm
10380.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF