Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2786197
10369
456
Kozma Lajos (1884-1948): Figyelő szemek. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 3037007
10370
456
cca 1908 Kós Károly (1883-1977): "Kis udvarház udvara", fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra kasírozva, 11x15 cm
2429662
10371
456
5500
Kelemen Pál (1942-1999): Önarckép, 1980. Olaj, papír, jelzett. Papírry kasírozva. 26,5x18,5 cm 2906561
10372
456
2993503
10373
456
100000
Kucsera András (1948-): Nanácska. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült. Fakeretben. 100x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Mixed technique on board, signed on the reverse, slightly damaged. Framed. 100x100 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
3046559
10374
456
28000
Milorad Krstić (1952-): A művész portréja mint utcai zenész, 2021. Computer print, papír, jelzett, számozott (1/10). Vincze Mill és Milorad Krstić szárazbélyegzőivel. 29,5×42 cm. Üvegezett fakeretben. / Milorad Krstić (1952-): Portrait of the artist as a street musician. Computer print on paper, signed, numbered (1/10). 29,5×42 cm. Framed.
3046086
10375
456
Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Szakállas férfi portréja. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 14×11 cm 3046020
10376
456
Kastaly István (1892-1991): Alvó hölgy, 1921. Szén, papír. Jelzett. 30,5x45 cm 2934977
10377
456
Kőhegyi Gyula (1933- ): Nepomuki. Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat. 25x17 cm
2903498
10378
456
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Nyerítő ló. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/100). 34x24 cm
3045569
10379
456
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): A gyomai Kner nyomda anno... Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba I. jelzéssel. König Róbert autográf ajándékozási soraival. 38x58 cm 3048837
10380
456
Konecsni György (1908-1970): Magányos ház. Színes rézkarc, papír, jelzett. Felületi sérüléssel. Kissé foltos. Dekoratív, sérült fakeretben. 30x39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF