Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): Várakozás. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 47,5x34,5 cm.
10123.

Rufpreis:
5 000 HUF

Balogh Ervin (1925-2020): Hárman. Olaj, farost, jelzett középen balra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm
10124.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Balogh Géza (1946-): Egy, 1987. Akvarell, papír, jelzett, sérült. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 22x31,5 cm. Üvegezett keretben.
10125.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jean Barillon (1913-1996): Vízparti napfényes táj. Akvarell, tus, papír, jelzett, 60x50 cm
10126.

Rufpreis:
12 000 HUF

Banga Ferenc (1947-): Babits VIII. (Babits mappából). Linómetszet, papír, jelzett, számozott (46/99). 12,5x14 cm
10127.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Barnóczky György (1948-): Őszi táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50×70 cm
10128.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Barnóczky György (1948-): Téli táj, faluvég (vaddisznók). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50×70 cm
10129.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Barnóczky György (1948-): Balatoni naplemente. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50×70 cm
10130.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Borsos Miklós (1906-1990): Fuvós lovon. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14x8,5 cm
10131.

Rufpreis:
6 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Zarándokok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben 14x26 cm
10132.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10133.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Bardócz Árpád (1882-1938): József Nádor portréja. Tus, szén, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x24,5 cm.
10134.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF