Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3045130
10123
456
Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): Várakozás. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 47,5x34,5 cm. 3045013
10124
456
24000
Balogh Ervin (1925-2020): Hárman. Olaj, farost, jelzett középen balra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm 3044728
10125
456
Balogh Géza (1946-): Egy, 1987. Akvarell, papír, jelzett, sérült. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 22x31,5 cm. Üvegezett keretben. 3043135
10126
456
Jean Barillon (1913-1996): Vízparti napfényes táj. Akvarell, tus, papír, jelzett, 60x50 cm
3043157
10127
456
6500
Banga Ferenc (1947-): Babits VIII. (Babits mappából). Linómetszet, papír, jelzett, számozott (46/99). 12,5x14 cm 3043242
10128
456
Barnóczky György (1948-): Őszi táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50×70 cm 3043246
10129
456
Barnóczky György (1948-): Téli táj, faluvég (vaddisznók). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50×70 cm 3043248
10130
456
Barnóczky György (1948-): Balatoni naplemente. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50×70 cm 3040320
10131
456
Borsos Miklós (1906-1990): Fuvós lovon. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14x8,5 cm 3040318
10132
456
Borsos Miklós (1906-1990): Zarándokok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben 14x26 cm
3033426
10133
456
50000
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Interieur. Pasztell, papír, faroston, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm 2914240
10134
456
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): József Nádor portréja. Tus, szén, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x24,5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF