https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3024086
10147
456
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Butak András (1948-2021): Lejtőtörmelék, 1987. Gipsznyomat, papír, jelzett, XII. / XII. számozással, 19x29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2920332
10148
456
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Táncospár. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 12×11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2895224
10149
456
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boroksa András (1922-1989): Táj. Olaj, farost, jelezve a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 80x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2968610
10150
456
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bogdándy György (1932-): Mohácsi Péter, Ybl-díjas belsőépítész arcképe. Pasztell, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén Bogdándy György autográf feliratával. 40x30. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2953556
10151
456
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Hajdú László (1926-1998): Velencei részlet gondolással. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival, 30×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2953550
10152
456
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Hajdú László (1926-1998): Velencei részlet. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival, 30×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2991093
10153
456
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Balla László (1906-?): Gyermektemetés ruszinföldön. Akvarell, papír. jelzés nélkül. Kiállítva: "A gyermek a művészetben", 1940, Bp., Műcsarnok. Tárgymutató (katalógus), 16. o., 198. tétel. 39x58 cm . Hajtásnyommal. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2930372
10154
456
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Basch Árpád (1873-1944): Reneszánsz ifjú. Vegyes technika, papír (hullámos), jelzett, üvegezett fakeretben, 8x5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2866090
10155
456
0
75000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bunus, Ioan (1952-): Hordók, 1995. Akvarell, papír. Jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben. 64×85 cm. / Bunus, Ioan 1952-), Romanian-Transylvanian painter: Barrels. Watercolour on paper, signed, framed
Das Lot is nicht erreichbar
2914361
10156
456
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bardócz Árpád (1882-1938): Ivan Fjodorovics Paszkevics-Erivanszkij (1782-1856) orosz tábornagy, az 1848-49-es szabadságharc ellen fellépő cári hadsereg főparancsnoka portréja. Tus, papír. Jelzett. Kissé foltos. 29x20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2937823
10157
456
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bognár Ilona: Balatoni napsugár. Akvarell, papír, paszpartuban 20x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2803679
10158
456
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bartis Ilona (-): Virágcsendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse