Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Butak András (1948-2021): Lejtőtörmelék, 1987. Gipsznyomat, papír, jelzett, XII. / XII. számozással, 19x29,5 cm
10147.

Rufpreis:
3 000 HUF

10148.

Rufpreis:
5 000 HUF

10149.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Bogdándy György (1932-): Mohácsi Péter, Ybl-díjas belsőépítész arcképe. Pasztell, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén Bogdándy György autográf feliratával. 40x30. Üvegezett fakeretben.
10150.

Rufpreis:
4 000 HUF

10151.

Rufpreis:
6 000 HUF

10152.

Rufpreis:
6 000 HUF

10153.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10154.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10155.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Bardócz Árpád (1882-1938): Ivan Fjodorovics Paszkevics-Erivanszkij (1782-1856) orosz tábornagy, az 1848-49-es szabadságharc ellen fellépő cári hadsereg főparancsnoka portréja. Tus, papír. Jelzett. Kissé foltos. 29x20,5 cm
10156.

Rufpreis:
10 000 HUF

10157.

Rufpreis:
3 000 HUF

10158.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF