Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Kalló László (1925-2018): Táj figurával. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Művészeti Alap és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 50x60 cm
10393.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Keleti Jenő (1920-1998): Nagy csokor. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Jobb alsó sarkában kissé sérült., 60x80 cm
10394.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Károlyi Ernő (1923-2016): Világos-sötét párharca, 1991. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 68x100 cm
10395.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Korányi Gábor (1952-): Predators, 1991. Litográfia, papír, jelzett, számozott (12/20). Lapszéli szakadásokkal. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 87×61 cm
10396.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kozák József (1911-): Vetett ágy. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, 41×44,5 cm
10397.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kis Sándor Lajos (1953-): Hopp, 1990. Gouache, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, 44×29 cm, fakeretben.
10398.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Konecsni Zsizsi (1911-2000): Zodiakusz "Hal". Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott (50/45?). Üvegezett, dekoratív fa keretben. 17x25 cm
10399.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kotász Károly (1872-1941): Háromkirályok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16,5×21 cm
10400.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kun Mária (1944-): Napfényes tisztás. Olaj, farost, jelzett. 40x30 cm
10401.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kun Mária (1944-): Erdei út. Olaj, vászon, jelzett. 25x30 cm
10402.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kun Sarolta (1990-): Két nyulak. Vegyes technika, papír, jelzett, felcsavarva, 30x40 cm
10403.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Tartás. Cinkográfia, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10404.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF