Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Csendélet vaddisznó koponyával és festőszerszámokkal, 1979. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on fibre wood, signed, with autograph description on the reverse, framed. 40x50 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/10 számozással. Hátoldalán a művész pecsétjével. 19x19 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (7/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 13,5x27 cm
Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (7/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 26,5x18,5 cm