Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Kozma Lajos (1884-1948): Indák. Cinkográfia, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10405.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Áldozat. Cinkográfia, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10406.

Rufpreis:
10 000 HUF

Birthe Kjaersgaard (1951-): Testvérek. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm
10407.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Mosógép falun. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap szélén foltos. 23x38,5 cm
10408.

Rufpreis:
3 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Rőzseszedő. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon. Paszpartuban, 37×26 cm
10409.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Csendélet vaddisznó koponyával és festőszerszámokkal, 1979. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on fibre wood, signed, with autograph description on the reverse, framed. 40x50 cm
10410.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 23/50. 12x19 cm
10411.

Rufpreis:
10 000 HUF

10412.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10413.

Rufpreis:
12 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (7/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
10414.

Rufpreis:
12 000 HUF

10415.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10416.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF