https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2732476
10285
456
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel 49x65 cm / serigraphy on paper, signed, artist"s proof E.A.
Das Lot is nicht erreichbar
2971377
10286
456
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel, lapméret: 65x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude. Screenprint on paper, signed, artist"s proof, 65x49 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2967822
10287
456
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gall Gábor (?-): Angyal. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 17,5x34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3024766
10288
456
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hegedűs István (1932-2007): Emelkedő (Ludas Matyi címlap rajz, 1988. május 4.). Tus, akvarell, papír, jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. 28,5x22 cm 3010698
10289
456
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hankó Béla (1927-1993): Hangulatos táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 37×51 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2849908
10290
456
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth G. Andor (1876-1966): Borozgatók. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalán 1990 előtti Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 26×35 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2541198
10291
456
0
13000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hubay Miklós (1922 - ): Virágcsendélet. Olaj, papír. üvegezett keretben. Jelzett. 53x42cm
Das Lot is nicht erreichbar
2540646
10292
456
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hubay Miklós (1922 - ): Virágcsendélet. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. Jelzett. 47x33cm
Das Lot is nicht erreichbar
2540654
10293
456
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hubay Miklós (1922 - ): Virágcsendélet. Olaj, vászon. keretben. Jelzett. 60x50cm
Das Lot is nicht erreichbar
2792387
10294
456
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hámori Béla (1940-2004): Pegazus. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x60 cm. 3012517
10295
456
0
220000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Haász István (1946): Geometrikus kompozíció, 2019. Akril, papír, jelzett, számozott (N 1/1). Üvegezett fakeretben. 49×39 cm. Egyedi, gyűjtői darab!/ acrylic on paper, signed, framed
Das Lot is nicht erreichbar
2948214
10296
456
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Herman Lipót (1884-1972): Szabadban. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 24×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse