Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

10285.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10286.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gall Gábor (?-): Angyal. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 17,5x34 cm
10287.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hegedűs István (1932-2007): Emelkedő (Ludas Matyi címlap rajz, 1988. május 4.). Tus, akvarell, papír, jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. 28,5x22 cm
10288.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hankó Béla (1927-1993): Hangulatos táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 37×51 cm
10289.

Rufpreis:
8 000 HUF

10290.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Hubay Miklós (1922 - ): Virágcsendélet. Olaj, papír. üvegezett keretben. Jelzett. 53x42cm
10291.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Hubay Miklós (1922 - ): Virágcsendélet. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. Jelzett. 47x33cm
10292.

Rufpreis:
6 000 HUF

10293.

Rufpreis:
12 000 HUF

10294.

Rufpreis:
8 000 HUF

10295.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Herman Lipót (1884-1972): Szabadban. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 24×24 cm
10296.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF