Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Hincz Gyula (1904-1986): Alakok (cím nélkül). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban, 40x24,5 cm
10309.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Harangozó Ferenc (1952-): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/20), üvegezett fakeretben, 29×32 cm
10310.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hévizi Éva (1946-): Romok. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x70 cm
10311.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Horváth István, M. (1952-): Szentendrei templom. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 34x46 cm
10312.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Hajdú Katalin (1932-): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve középen lent. Hátoldalán Artrend és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60x80 cm
10313.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hernádi Paula (1947-): Orchidea II. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/50). 24x20,5 cm. Üvegezett, kopott fakeretben. Lapszéli apró foltokkal.
10314.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hernádi Paula (1947- ): Solling. Litográfia, papír, jelzett, számozott (45/80). Fakeretben. Lap széle kissé foltos. 26,5×23 cm
10315.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herman Lipót (1884-1972): Emberek a vízparton. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és vázlattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 20x21 cm.
10316.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Haraszty Zsófia (1975-): Napsütötte. Akril, falemez, jelzett a hátoldalán. 106,5x33,5 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10317.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott (20/30). 33,5x41,5 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered (20/30)
10318.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10319.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 36x21 cm.
10320.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF