Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047788
10309
456
Hincz Gyula (1904-1986): Alakok (cím nélkül). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban, 40x24,5 cm 3047016
10310
456
Harangozó Ferenc (1952-): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/20), üvegezett fakeretben, 29×32 cm
3047163
10311
456
Hévizi Éva (1946-): Romok. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x70 cm
3047192
10312
456
19000
Horváth István, M. (1952-): Szentendrei templom. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 34x46 cm
3048323
10313
456
24000
Hajdú Katalin (1932-): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve középen lent. Hátoldalán Artrend és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60x80 cm
3045347
10314
456
Hernádi Paula (1947-): Orchidea II. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/50). 24x20,5 cm. Üvegezett, kopott fakeretben. Lapszéli apró foltokkal. 3045359
10315
456
Hernádi Paula (1947- ): Solling. Litográfia, papír, jelzett, számozott (45/80). Fakeretben. Lap széle kissé foltos. 26,5×23 cm
3035660
10316
456
28000
Herman Lipót (1884-1972): Emberek a vízparton. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és vázlattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 20x21 cm. 3030201
10317
456
120000
Haraszty Zsófia (1975-): Napsütötte. Akril, falemez, jelzett a hátoldalán. 106,5x33,5 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3029066
10318
456
22000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott (20/30). 33,5x41,5 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered (20/30) 3029015
10319
456
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 36x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 36x21,5 cm.
3029027
10320
456
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 36x21 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF