Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Lux Antal (1935-): Apácák, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70). 51x40 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art alkotás, a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Nuns. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70). 51x40 cm. Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
10061.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Misch Ádám (1935-1995): Motívumok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány e.a. jelzéssel, 31,5x49 cm. Gyűjtői ritkaság!
10062.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Schéner Mihály (1923-2009): Máj-pinkulum, csöcsői szem-száj. filctoll, papír. J.n. Diabolikon infernális történetek c. kötetben reprodukált. Üvegezett keretben 30x20 cm Schéner Mihály emlékkiállításon szerepelt 2010-2011-ben a Lyukasóra Galériában. / felt pen on paper, signed, reproduced in the book: Diabolikon infernális történetek. Exhibited: Lyukasóra Gallery, 2010-11, framed
10063.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Földi Péter (1947-): Lépő madár. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (3/12), 38×25,5 cm
10064.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10065.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10066.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

König Róbert (1951-2014): Dort drunt an der Donau. Graphiken von Robert König zur Geschichte der Ungarndeutschen. 22 db linómetszet, papír, mindegyik jelzett, lap teteje papírra kasírozva, eredeti mappával. Kiállítva: 1996, Magyarok Világszövetsége székháza, Bp. Mellékelve a kiállításhoz tartozó kisplakát-szórólap.
10067.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Gombkötőné Tóth Ilona (1933-): Család állatokkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 40×50 cm
10068.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 8/40. 36x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 8/40, 36x24 cm.
10069.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Klf. alkotók (Badacsonyi Sándor, Tassy Béla, Tulipán László, Nagy Zoltán, stb.): Magyar királyok és királynők portréi, össz. 18 db (Szent László, Nagy Lajos, IV Béla, Könyves Kálmán, Zsigmond, I. Mátyás, Mária Terézia stb.). Rézkarc, papír, mindegyik jelzett. 30 40 cm körüli méretekben. Lap széle részben sérült.
10070.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10071.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10072.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF