Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2734543
10073
456
3200
2823419
10074
456
4800
2862657
10075
456
60000
2971725
10076
456
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Erdő szélén. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("Lemez nincs meg"), lap tetején paszpartuzás nyomaival. 31,5×20 cm
3047148
10077
456
Aknay János (1949-): Kapcsolat, 1195. Szitanyomat, merített papír, jelzett, számozott (62/176?), 18×27 cm. Aknay Iszkaszentgyörgy 1996 feliratú mappában. 2743020
10078
456
3033960
10079
456
50000
Apátfalvi Czene János (1904-1984): Enteriőr festményekkel. Olaj, vászon, kartonon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×48 cm
3046858
10081
456
Artner Margit (1954-): Az idill. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/34). 17,5×13 cm 3045966
10082
456
14000
Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Színes kavalkád (cím nélkül), 1979. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban, 47×32,5 cm
3048401
10084
456
Alirzayev, Oktay (-): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 33x23 cm
3042945
10085
456
28000
Iván Ambrus ( Ambrus Iván, 1929-): Ház Aranyosapátiban. Olaj, vászonon. Jelezve jobbra lent, hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 45x50 cm
2971759
10086
456
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Országúton. Rézkarc, papír, jelzett. számozott (2/30), 25×35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF