Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 731

Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Csendélet porcelán figurákkal. Olaj, karton, jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 24×29,5 cm
10087.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hans (Jean) Arp (1886-1966): Absztrakt kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x14 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed
10088.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Artner Ferenc (1904-1981): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (90/100), 29,5×39,5 cm
10089.

Rufpreis:
2 400 HUF

10090.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Banga Ferenc (1947-): Alakok (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzés nélkül. 18x9,5 cm
10091.

Rufpreis:
3 000 HUF

10092.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Boross Géza (1908-1971): Erdőrészlet női alakkal. rézkarc, papír, jelzett, 24x31 cm
10093.

Rufpreis:
3 000 HUF

Basch Árpád (1873-1944): Szecessziós hölgy. Litográfia, papír jelzett a nyomaton dekoratív fa keretben. 28x12 cm
10094.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×39,5 cm
10095.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bajor Ágost (1892-1958): Rakpart. Rézkarc, papír, jelzett, 28×22 cm
10096.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Brusch Péter (1921-1985): Női akt. Vegyes technika, papír, jelzett. Kissé foltos paszpartuban, 13,5×7 cm
10097.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Brusch Péter (1921-1985): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35,5×24 cm
10098.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF