Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 731
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3042196
10087
456
Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Csendélet porcelán figurákkal. Olaj, karton, jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 24×29,5 cm
3028001
10088
456
55000
Hans (Jean) Arp (1886-1966): Absztrakt kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x14 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed
3015604
10089
456
Artner Ferenc (1904-1981): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (90/100), 29,5×39,5 cm 2803807
10090
456
3045702
10091
456
Banga Ferenc (1947-): Alakok (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzés nélkül. 18x9,5 cm
2552652
10092
456
14000
3043138
10093
456
Boross Géza (1908-1971): Erdőrészlet női alakkal. rézkarc, papír, jelzett, 24x31 cm
3041140
10094
456
Basch Árpád (1873-1944): Szecessziós hölgy. Litográfia, papír jelzett a nyomaton dekoratív fa keretben. 28x12 cm 2762121
10095
456
Bordás Ferenc (1911-1982): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×39,5 cm
2757352
10096
456
Bajor Ágost (1892-1958): Rakpart. Rézkarc, papír, jelzett, 28×22 cm 2574540
10097
456
2200
Brusch Péter (1921-1985): Női akt. Vegyes technika, papír, jelzett. Kissé foltos paszpartuban, 13,5×7 cm 2574535
10098
456
3400
Brusch Péter (1921-1985): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35,5×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF